آیفون 14 پرو با حافظه RAM بیشتر!

آیفون 14 پرو احتمالاً با حافظه RAM بیشتری عرضه شودگفته شده که اپل در سپتامبر ۲٠۲۲ (شهریور ۱۴٠۱) قصد دارد چهار مدل آیفون 14 را عرضه کند که شامل iPhone 14 (۶.۱ اینچی)، iPhone 14 Max (۶.۷ اینچی)، iPhone 14 Pro (۶.۱ اینچی) و iPhone 14 Pro Max (۶.۷ اینچی) می‌شود.

در یادداشت تحقیقاتی Haitong International Securities که توسط MacRumors به ​​دست آمده است، تحلیل‌گر Jeff Pu گفت که دو مدل پرو و پرو مکس به ۸ گیگابایت حافظه RAM مجهز خواهند شد. این افزایش قابل توجهی نسبت به حافظه ۶ گیگابایتی آیفون ۱۲ پرو و ​​آیفون ۱۳ پرو خواهد بود که در حال حاضر به عنوان بیشترین حافظه ارائه‌شده در یک آیفون است.

آیفون 14 پرو با حافظه RAM بیشتر! - Stronger titanium alloy material could be used for the iPhone 14 Pro models chassis report claimsمدل‌های غیر پرو ‌آیفون معمولا حافظه RAM کمتری دارند، بنابراین به نظر می‌رسد آیفون 14 و آیفون 14 مکس کمتر از ۸ گیگابایت خواهند داشت؛ حتی با وجود اینکه حافظه iPhone 14 Pro را به سطح بالاتری می‌برد، دستگاه هنوز تا رسیدن به سطوح حافظه ارائه شده در iPad Pro که یک گزینه حافظه ۱۶ گیگابایتی را در اوایل سال ۲٠۲۱ بر اساس ظرفیت ذخیره‌سازی معرفی کرد، راه زیادی در پیش دارد.

تحلیل‌گر Pu اضافه کرد که مدل‌های استاندارد آیفون 14 با وجود حافظه داخلی ۱۲۸ گیگابایتی آیفون ۱۳ با ۶۴ گیگابایت حافظه شروع می‌شوند. مشخص نیست که آیا این تغییر به کاهش احتمالی قیمت مرتبط است یا خیر.

مشخصات دوربین آیفون 14 پرو

جف پو همچنین گفت که آیفون 14 پرو دارای سیستم دوربین اصلی سه‌گانه با لنز ۴۸ مگاپیکسلی واید و لنزهای ۱۲ مگاپیکسلی اُلترا واید و تله فوتو خواهد بود. این مطابق با اطلاعاتی است که مینگ چی کو، تحلیلگر اوراق بهادار TF International در اوایل سال جاری به اشتراک گذاشته بود که ادعا می‌کرد لنز ۴۸ مگاپیکسلی دستگاه از ضبط ویدیوی 8K پشتیبانی می‌کند.

خانواده اپل iPhone 14 تغییر ظاهری بزرگی خواهند داشتدر حالی که این شایعه نسبتاً محتمل به نظر می‌رسد، وجود برخی دیگر از مشخصات آیفون 14 پیش‌بینی‌شده توسط Pu احتمال بسیار کمتری دارد، مانند ادعای وی مبنی بر اینکه هر چهار مدل آیفون 14 دارای نمایشگرهای ۱۲٠ هرتزی خواهند بود. اپل از لحاظ تاریخی نمایشگرهایی با نرخ تازه‌سازی بالا را فقط برای دستگاه‌های رده بالا در نظر گرفته است و راس یانگ، تحلیل‌گر صنعت نمایشگر قابل اعتماد، اوایل سال جاری گفت که مدل‌های استاندارد آیفون 14 و آیفون 14 مکس با نمایشگرهای ۶٠ هرتزی خواهند ماند.

انتشار تصویر رندر دیگر از MacBook Pro جدید اپلگفته‌های جف پو اغلب با شایعات اپل متفاوت است. برای مثال، او دقیقاً مدعی شد که مدل‌های ۱۶ اینچی مک‌بوک پرو و ​​آی‌پد پرو با نمایشگرهای مینی LED در سال ۲۰۲۱ عرضه می‌شوند، اما درباره هوم‌پادهای مجهز به دوربین‌های حسگر سه‌بعدی که در سال ۲۰۱۹ عرضه می‌شوند، اشتباه می‌کرد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید