سری آیفون 14 پرو اپل دارای صفحه نمایش حفره‌دار است

 

 سری آیفون 14 پرو اپل دارای صفحه نمایش حفره‌دار استاپل در سال ۲۰۲۲ نسل بعدی آیفون را با نام آیفون 14 معرفی خواهد کرد و حال گزارشی منتشر شده که خبر از طراحی جدید نمایشگر سری آیفون 14 پرو می‌دهد.

شاید زود باشد که درباره سری آیفون 14 پرو و مدل‌های دیگر این خانواده صحبت کنیم، زیرا تنها یک هفته از رونمایی سری آیفون 13 می‌گذرد. اما گویی ناراضیتی طرفداران از طراحی نسل جدید آیفون موجب شده تا شرکت کوپرتینویی تغییراتی برای نسل بعدی در نظر گیرد.

طبق گزارش جدید، آیفون 14 پرو و آیفون 14 پرو مکس به جای نمایشگر ناچ، دارای صفحه نمایش حفره دار خواهند بود که ظاهر متفاوتی به این سری خواهد بخشید. مینگ چی کو از تحلیلگران به نام محصولات اپل، گفته است در نسل بعدی سری آیفون 14 پرو به جای دوربین ۱۲ مگاپیکسلی، از حسگر ۴۸ مگاپیکسلی استفاده خواهد شد.

سری آیفون 14 پرو تغییرات بزرگی خواهند داشت

 سری آیفون 14 پرو اپل دارای صفحه نمایش حفره‌دار استکو افزود که سال آینده قرار نیست حسگر اثرانگشت آیفون 14 به زیر نمایشگر منتقل شود، در مقابل سال ۲۰۲۳ این ویژگی به کار گرفته خواهد شد. گزارش شده که سری آیفون 14 دارای یک مدل غیر پرو با نمایشگر ۶.۷ اینچی خواهد بود تا خانواده مدل‌های استاندارد آیفون 14 تکمیل‌تر شود.

متاسفانه مشخص نیست سال آینده نسخه مینی وجود خواهد داشت یا خیر. همچنین گفته شده که آیفون SE 2 در نیمه نخست سال ۲۰۲۲ معرفی و عرضه می‌شود.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید