آیفون 14 پرو مکس و گلکسی زد فولد 4 پنل‌های نمایشگر مشابهی خواهند داشت!

آیفون 14 پرو مکسانتظار می‌رود اپل، نسل بعدی آیفون‌های خود، سری آیفون ١۴، در ماه سپتامبر (شهریور ماه) عرضه کند. این بار، ما انتظار داریم که چهار گوشی از جمله آیفون 14، آیفون 14 مکس، آیفون 14 پرو و آیفون 14 پرو مکس در مراسم رونمایی معرفی شوند.

طبق گزارش قبلی، مدل‌های ساده و مکس آیفون، نمایشگر ProMotion (اصطلاح بازاریابی اپل برای نرخ تازه‌سازی بالا) را دریافت نخواهند کرد و اکنون، گزارش جدیدی از The Elec منتشر شده که نوع پنل‌هایی را که روی هر یک از آن‌ها استفاده می‌شود را نشان می‌دهد!

صفحه‌نمایش گوشی‌های آیفون 14 پرو مکس و گلکسی زد فولد 4

آیفون 14 پرو مکس

بر اساس این گزارش، آیفون 14 (۶.١ اینچی) و آیفون 14 مکس(۶.٧ اینچی) از پنل‌های LTPS در زیر نمایشگر استفاده خواهند کرد. این‌ها از مجموعه مواد M11 ساخته خواهند شد. در واقع این یک مجموعه مواد انحصاری است که در حال حاضر برای ساخت پنل‌های نمایشگر +Galaxy S22 و S22 Ultra هم استفاده می‌شود.

آیفون 14 پرو (۶.١ اینچی) و آیفون 14 پرو مکس (۶.٧ اینچی) از صفحه‌نمایش LTPO با ProMotion استفاده خواهند کرد. همچنین پنل جدید آن هم از مجموعه متریال M12 سامسونگ ساخته خواهد شد. این مجموعه مواد هنوز برای پنل نمایشگر هیچ گوشی هوشمندی مورد استفاده قرار نگرفته است و قرار است با عرضه Samsung Galaxy Z Fold 4 و Galaxy Z Flip 4 برای اولین بار عرضه شود.

آیفون 14 پرو مکس

بر اساس این گزارش، هر چهار نوع آیفون 14 دارای نمایشگرهای ارائه‌شده توسط سامسونگ هستند که طبق گزارش‌ها، سفارش ٨٠ میلیون صفحه‌نمایش را تضمین کرده است. علاوه بر این، ال‌جی با تولید پنل‌هایی برای آیفون 14 استاندارد و آیفون 14 پرو مکس کمک خواهد کرد. همچنین مجموعه مواد RS-L برای ایجاد آن‌ها استفاده خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید