آیفون ۱۴ پرو مکس با شارژر مگ‌سیف، سریع‌تر از مدل قبلی خود شارژ می‌شود

آیفون 14 پرو مکسدو ماه از زمان عرضه آیفون ۱۴ می‌گذرد، با این حال چند نکته جدید در مورد این سری از آیفون‌ها وجود دارد که ما تا به الان نمی‌دانستیم؛ به عنوان مثال، آزمایشی نشان داد که آیفون ۱۴ پرو مکس از طریق شارژر مگ‌سیف، سریع‌تر از مدل قبلی خود یعنی آیفون ۱۳ پرو مکس شارژ می‌شود.

شارژر مگ‌سیف اولین بار، چند سال پیش با عرضه آیفون ۱۲ راهی خط تولید آیفون شد. با اینکه از نظر فنی، خود شارژر تغییری نکرد، اپل آخرین آیفون‌ها را برای تقویت اتصال بی‌سیم بهینه‌سازی کرد.

طبق کانال یوتیوب ChargerLAB، آیفون ۱۴ پرو مکس در کانکتور مگ‌سیف، سریع‌تر از مدل قبلی خود شارژ می‌شود. در این آزمایش، هر دو گوشی در نهایت به حداکثر شارژ ۱۹.۲۲ وات دست یافتند، اما آیفون جدید ۲ ساعت و ۱۸ دقیقه طول کشید تا به ۱۰۰ درصد برسد و آیفون ۱۳ پرو مکس به ۲ ساعت و ۲۶ دقیقه زمان نیاز داشت.

با وجود اینکه تفاوت تنها در ۸ دقیقه است، اما توجه به این نکته مهم است که اپل قسمت‌های داخلی آیفون جدیدتر را تغییر داده است تا هوای بهتری را دفع کند، باتری را ذخیره کند، از گرم شدن بیش از حد جلوگیری کند و کمی سریع‌تر شارژ شود.

به طور کلی، مدل‌های آیفون به سرعت همتایان اندرویدی خود شارژ نمی‌شوند. سازندگانی وجود دارند که شارژ کامل را تنها در چند دقیقه ارائه می‌کنند، در حالی که اپل از استراتژی شارژ تطبیقی ​​پیروی می‌کند که در آن آیفون با توجه به عادت‌های شما سازگار می‌شود و متناسب با آن شارژ می‌شود.

جدای از این مورد، آیفون ۱۴ پرو مکس دارای طراحی جدید با بریدگی جزیره دینامیک، پردازنده A16 Bionic، ماژول‌های دوربین جدید با سنسورهای بزرگ‌تر، دوربین سلفی با فوکوس خودکار و رویکرد سیم کارت غیر فیزیکی در ایالات متحده است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید