سری iPhone 14 Pro با قابلیت always-on نمایشگر همراه می‌شوند

سری iPhone 14 Pro با قابلیت always-on نمایشگر همراه می‌شوند

نمایشگر‌های LTPO این روزها به قابلیت عادی در گوشی‌های پرچمدار تبدیل شدند. چیزی که در سری iPhone 13 Pro شاهد بودیم  و حال گزارش جدید نشان می‌دهد که سری iPhone 14 Pro قرار است این فناوری را به شکلی بهتر ارائه دهند.

گفته شده این مدل‌ها نه تنها نمایشگر LTPO با قابلیت تطبیق نرخ نوسازی نمایشگر از ۱ تا ۱۲۰ هرتز دارند، بلکه قابلیت مورد انتظار always-on نمایشگر هم به آنها افزوده خواهد شد. از آنجایی که نرخ نوسازی بالا عمر باتری را کاهش می‌دهد، شرکت‌های بزرگی نظیر اپل و سامسونگ به نمایشگر LTPO یا تطبیقی روی آوردند تا عمر باتری بهینه‌تر باشد و در سوی دیگر نرخ نوسازی ایده آلی هم کاربر مشاهده کند.

سری iPhone 14 Pro با نمایشگر پیشرفته تر

سری iPhone 14 Pro با قابلیت always-on نمایشگر همراه می‌شوند

اپل نام فناوری LTPO خود را ProMotion نامید و در سری iPhone 13 Pro تعبیه کرد. اما فناوری اپل نرخ نوسازی بین 10 تا 120 هرتز ارائه می‌دهد و در سوی دیگر سری Galaxy S22 نرخ تطبیقی نوسازی۱ تا ۱۲۰ هرتز دارند. حال گفته شده سری iPhone 14 Pro قرار است فناوری مشابه سری اس ۲۲ را به همراه داشته باشند.

همانطور که سال گذشته بود، تنها نسخه پرو ۶.۱ اینچی و نسخه پرو مکس ۶.۷ اینچی نمایشگر پیشرفته پروموشن را به همراه دارند. همچنین شایعه شده است که مدل‌های Pro دارای یک حفره دوربین بوده که حسگر دوربین سلفی و فیس آیدی را دربرخواهد گرفت. مدل‌های پرو سری iPhone 14 برخلاف نسخه‌های ساده دارای دوربین اصلی ۴۸ مگاپیکسلی، پردازنده A16 بایونیک و برخی ارتقا بهتر هستند.

در حالی که انتظار داشتیم سری iPhone 14 را ماه سپتامبر ملاقات کنیم اما به دلیل قرنطینه برخی شهرهای چین، احتمالا تا اکتبر یا نوامبر با تاخیر رو به رو شود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید