آپدیت جدیدی برای داینامیک آیلند آیفون؛ جزئی اما مهم!

Dynamic Island بدون شک بهترین ویژگی‌ای است که امسال در مدل های آیفون ۱۴ پرو و آیفون ۱۴ پرو مکس قرار گرفتند. طبق گزارش‌ها، داینامیک آیلند که جایگزین ناچ شده، در هر چهار مدل آیفون ۱۵ در سال آینده هم دیده می‌شوند. این که اپل توانست ناچ بحث برانگیز راحذف کند و آن را با قابلیت هیجان انگیزی مانند داینامیک آیلند جایگزین کند، مانند رو کردن یک برگ برنده برای آیفون و طرفداران این گوشی هوشمند است.

داینامیک آیلند

به گزارش 9to5Google، اپل در آخرین نسخه بتای iOS 16.2 تغییری جزئی در داینامیک آیلند ایجاد کرده. در نسخه‌های قبلی iOS 16، عرض داینامیک آیلند و فضایی که در بالای صفحه اشغال می‌کرد تنها به دو آیکون در نوار وضعیت آیفون ۱۴ پرو اجازه نمایش می‌داد. آیکون باتری به همراه آیکون وای فای یا آیکون باتری به همراه آیکون قدرت سیگنال در یک سمت و ساعت در سمت دیگر نمایش داده می‌شدند.

با نصب نسخه بتای iOS 16.2، هنگام پخش موسیقی در آیفون،عرض داینامیک آیلند کاهش پیدا می‌کند و به هر سه آیکون امکان می دهد همزمان در نوار وضعیت قابل مشاهده باشند. این موضوع شاید چندان مهم به نظر نرسد، اما زمانی که از اتصال گوشی خودتان به اینترنت یا فعال بودن سیم کارت خودتان مطمئن نیستید خیلی کمک می‌کند زیرا نیازی نیست دیگر نوتیفیکیشن بار را پایین بکشید تا جزئیات بیشتری را مشاهده کنید.

گیگ تک آیفون

این نکته را بدانید که این مشکلی برای آیفون ۱۴ پرو مکس نبوده زیرا صفحه نمایش ۶.۷ اینچی آن در مقایسه با صفحه نمایش ۶.۱ اینچی آیفون ۱۴ پرو بزرگتر است. با صفحه نمایش بزرگتر، آیفون ۱۴ پرو مکس می تواند هر سه نماد را در نوار وضعیت به طور همزمان حتی قبل از تغییر کنار هم نشان دهد.

زمان عرضه آپدیت داینامیک آیلند برای آیفون ۱۴ پرو

مارک گورمن از بلومبرگ می گوید که iOS 16.2 تا اواسط دسامبر توسط اپل منتشر نخواهد شد. اما اگر با فشردن این لینک به برنامه iOS 16 بتا بپیوندید، می توانید هم اکنون این نسخه جدید و بهبود یافته Dynamic Island را در آیفون ۱۴ پرو خود داشته باشید. پس از باز کردن سایت Apple Beta Software Program، روی iOS 16 ضربه بزنید، Apple ID و رمز عبور خود را وارد کنید و دستورالعمل ها را دنبال کنید.

فقط مطمئن شوید که ابتدا از اطلاعات خود نسخه پشتیبان تهیه کرده اید زیرا اگر می خواهید قبل از انتشار پایدار iOS 16.2 از برنامه بتا خارج شوید، باید داده ها را از تلفن خودتان پاک کنید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید