تلفن iPhone14 و iPhone13 قیمت یکسانی خواهند داشت!

تلفن iPhone14 اپل قیمت متفاوتی نسبت به آیفون 13 ندارد

براساس گزارش‌ها تلفن iPhone14 شرکت اپل در مدل پایه بیش از ۷۹۹ دلار قیمت دارد و این یعنی اختلاف هزینه‌ای با نسل پیشین خود نخواهد داشت. به گزارش یک بلاگ کره‌ای، کوپرتینویی‌ها تصمیم گرفتند مدل‌های پایه سری آیفون 14 را تغییر ندهند.

گفته شده این تصمیم برای افزایش فروش این مدل‌های رده پایه است و از آنجایی که صنعت تلفن هوشمند با مشکلاتی روبه‌رو بوده، کارشناسان معتقد هستند اپل برای این مسئله چاره‌‌ای اندیشیده است.

تلفن iPhone14 اپل قیمت متفاوتی نسبت به آیفون 13 ندارد

تلفن iPhone14 با صفحه نمایش ۶.۱ اینچی مانند نسل قبلی خود یعنی آیفون 13 عرضه خواهد شد. انتظار داریم سری آیفون 14 به زودی عرضه شود و طبق گزارش‌ها تصمیم در مورد قیمت مدل پایه در سطح مدیران ارشد گرفته شده است. اپل همچنان با افزایش هزینه‌های تولید و اختلال در زنجیره تامین مواجه است.

تلفن iPhone14 اپل قیمت متفاوتی نسبت به آیفون 13 ندارد

این نخستین بار نیست که اپل چنین برنامه‌ای دارد و در زمان آیفون 13 هم چنین حرکتی از سوی اپل مشاهده شد. سری آیفون 14 چهار مدل آیفون 14، آیفون 14 پرو، آیفون 14 مکس و آیفون 14 پرو مکس ۶.۷ اینچی را دربرگرفته و سری پرو دارای برخی مشخصات بهتر نسبت به سری ساده هستند.

مدل‌های Pro از چیپست A16 Bionic استفاده می‌کنند، اما مدل‌های غیر پرو تراشه A15 را حفظ خواهند کرد. آیفون 14 پرو و آیفون 14 پرو مکس از یک حفره بیضی شکل بهره می‌برند که در آن حسگر دوربین و فیس آیدی تعبیه خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید