ناچ آیفون ۱۳ در مقایسه با آیفون ۱۲ در تصاویر لو رفته

ناچ آیفون ۱۳

یک تصویر که ادعا شده از پنل جلوی آیفون ۱۳ به بیرون درز کرده‌، نشان می‌دهد شکاف Notch دستگاه کوچکتر از آیفون۱۲ است. چندین تصویر و رندر CAD به بیرون درز کرده و این مسئله تأیید می‌کند که سری آیفون۱۳ با ناچ کوچکتر عرضه خواهدشد.

داستان ناچ آیفون ۱۳ چیست؟

این تصاویر ابتدا در پلتفرم Weibo به بیرون درز کرده و توسط Leuan DuanRui در توییتر به اشتراک گذاشته شده‌است که ناچ آیفون ۱۳ را با آیفون۱۲ مقایسه کرده و بدین ترتیب مشخص می‌شود که اندازه آن چقدر کوچک است.

از تصاویر مشخص می‌شود که اپل برای ایجاد فضای لازم برای اجزای Face ID ، بخش earpiece را به لبه شیشه منتقل کرده‌است. همچنین چهار بریدگی  آیفون۱۳ در مقایسه با سه مورد در سری آیفون۱۲ وجود دارد. شکاف کوچکتر بعید است تاثیری در عملکرد Face ID داشته باشد. چندین منبع و درز اطلاعات نشان داده که اپل اندازه ناچ آیفون ۱۳ را کاهش می‌دهد. در ابتدا شایعه شد که این اتفاق در سری آیفون۱۲ در سال ۲۰۲۰ رخ می‌دهد اما این اتفاق نیفتاد.

از زمانی که اپل برای اولین بار آیفون X را در سال ۲۰۱۷ با ناچ بزرگش معرفی کرد، دارندگان آیفون در مورد آن و اینکه چقدر ظاهر گوشی را بد می‌کند بسیار ابراز نظر می‌کنند، در حالی که OEM های اندروید نیز در ابتدا چنین طراحی را اتخاذ کردند، و در نهایت به یک نمایشگر زیبا تبدیل شدند. با این وجود، در آیفون چنین چیزی امکان پذیر نیست زیرا Face ID به بسیاری از اجزای دیگر برای کارکرد متکی است که نمی‌توانند به زیر نمایشگر منتقل شوند.

اپل در حال کار بر روی فناوری Face ID زیر نمایشگر است و شایعاتی در این باره وجود دارد، این فناوری می‌تواند به زودی در آیفون‌های بعدی ظاهر شود. ناچ آیفون ۱۳ که کوچکتر شده و برآمدگی دوربین بزرگتر از عمده‌ترین تغییرات طراحی در سری آیفون۱۳ در سال جاری خواهدبود. انتظار می‌رود تمام تغییرات عمده دیگر، از جمله تراشه سریع‌تر و کارآمد A15 ، مودم 5G سریعتر و موارد دیگر، به صورت داخلی اتفاق بیفتد.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید