ترتیب لنزهای واید دوربین آیفون 13 با آیفون 12 یکسان است

لنزهای واید دوربین آیفون 13

به گفته تحلیلگر معتبر اپل، مینگ چی کو، لنزهای واید دوربین آیفون 13 که قرار است در نیمه دوم سال عرضه شود، از همان لنزهای زاویه باز سری آیفون 12 فعلی برخوردار خواهد بود و هیچ پیشرفت ملموسی را دوربین‌های واید خود ارائه نمی‌دهد.

در یادداشت به دست‌آمده از MacRumors، که بیشتر به تحولات و تغییرات در زنجیره تأمین اپل متمرکز شده‌است، کو می‌گوید که گوشی آیفون13 مینی، آیفون 13 و آیفون 13 پرو از همان لنزهای زاویه باز 7P با دیافراگم 1.6 بهره می‌گیرد که در آیفون 12 نیز به کار رفته‌بود. آِیفون 13 پرومکس که بزرگتر است، دارای لنز زاویه باز با دیافراگم .5.5 ƒ خواهد بود که در مقایسه با دیافراگم ƒ1.6 در آیفون 12 پرو مکس افزایش دارد.

کو اظهار داشت که Sunny Optical تأمین کننده جدید لنزهای زاویه واید 7P خواهد بود و افزود که تولید انبوه سیستم دوربین ممکن است به زودی در ماه مه آغاز شود. کوو اضافه کرد که تقاضا برای لنزهای نوری برای دستگاه های اپل به لطف AR و Apple Car در چند سال آینده به طور قابل توجهی افزایش می‌یابد.

ما انتظار داریم که Sunny Optical با موفقیت تأیید کیفیت سفارش لنز واید 7P را برای iphone 13 به تصویب برساند. از آنجا که آیفون ‌آیفون 13، آیفون 13 مینی‌ و آیفون 13 پرو، از همان لنزهای f1.6 7P با زاویه باز (در مقابل لنزهای با زاویه باز f1.5 7P آیفون 13 پرومکس) برخوردار هستند، بنابراین سفارش Sunny Optical بیشترین تقاضا را دارد. ما تخمین می‌زنیم که Sunny Optical در ماه مه، لنز زاویه واید 7Pآیفون  را به LG Innotek ارسال خواهد کرد.

لنزهای واید دوربین آیفون 13

به گفته کو، در حالی که آیفون های 2021 از لنزهای زاویه واید متفاوت برخوردار نخواهندبود، شایعات حاکی از آن است که بهبودهایی را در لنزهای فوق عریض ارائه می‌دهد. به گفته تحلیلگران Barclays ، هر چهار مدل آیفون 13 دارای لنزهای Ultra Wide به روز شده با دیافراگم ƒ / 1.8 ، در مقابل دیافراگم ƒ / 2.4 در آیفون 12 است.

گذشته از لنز دوربین، راس یانگ، تحلیلگر نمایشگر، پیش بینی کرده‌است که اندازه سنسور دوربین هر دو آیفون 13 و آیفون 13 پرو به حداکثر افزایش می‌یابد. اگرچه یانگ بیان نمی‌کند که کدام یک از سه دوربین سنسور بزرگتری به دست می آورد اما سنسور بزرگتر پیکسل‌های بزرگتری نیز خواهد داشت. به عبارت دیگر، سنسور می‌تواند نور بیشتری را وارد لنز دوربین کند و در نتیجه کیفیت تصویر با لنزهای واید دوربین آیفون 13 از نظر بصری بهتر خواهدبود.

در اوایل این ماه، کو گزارش داد که اپل قصد دارد notch کوچکتر و باتری‌های بزرگتری برای آیفون 13 در اختیار شما قرار دهد. به گفته تحلیلگر، مدل‌های سطح بالاتر Pro و Pro Max ، یک صفحه نمایش ProMotion 120Hz خواهدداشت.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید