بنچمارک آیفون 13 Pro در Geekbench بهبود ۵۵ درصدی GPU را نشان می دهد

بنچمارک آیفون 13 proاخباری مبنی بر انجام بنچمارک آیفون 13 Pro و نتایج آن به گوش می رسد. همانطور که احتمالا می‌دانید شرکت اپل از 4 گوشی هوشمند جدید رونمایی کرد. آیفون 13، آیفون 13 Pro، آیفون 13 Pro Max و آیفون 13 mini که همگی از پردازنده A15 استفاده می‌کنند. اما GPU این دستگاه‌ها با یکدیگر تفاوت‌هایی دارند.

در حالی که آیفون 13 و 13 mini دارای پردازنده گرافیکی ۴ هسته‌ای هستند، آیفون 13 Pro و آیفون 13 Pro Max به همراه iPad mini جدید دارای پردازنده گرافیکی ۵ هسته‌ای هستند.

بنچمارک آیفون 13 Pro

بنچمارک آیفون 13 Pro در آزمون Geekbench حدود ۵۵ درصد بهبود عملکرد در پردازنده گرافیکی نسبت به نسل قبل یعنی آیفون 13 Pro را نشان می‌دهد.

بنچمارک آیفون 13 Pro در Geekbench بهبود ۵۵ درصدی GPU را نشان می دهد - gsmarena 003 2

تراشه A15 Bionic با پردازنده گرافیکی ۵ هسته‌ای بر اساس معیار محاسبه Geekbench آزمایش شده است. این آزمایش توسط فردی که نسخه اولیه این دستگاه را در اختیار داشته است انجام شده است. نمره بدست آمده 14216 است که حدود ۵۵ درصد بیشتر از آیفون 12 Pro با امتیاز ۹۱۲۳ است. این نشان دهنده پیشرفت‌های عظیم عملکرد GPU در آیفون 13 Pro جدید و آیفون 13 Pro Max در مقایسه با نسخه‌های قبلی آنها است.

اپل نسخه GPU 5 هسته‌ای  A15 را سریع‌ترین تراشه گوشی هوشمند جهان نامیده است. این شرکت پرآوازه قول داده است که این گوشی ۵۰٪ سریعتر از هر پردازنده گوشی هوشمند دیگر عملکرد گرافیکی را ارائه دهد. به نظر می‌رسد این امر حداقل در مقایسه با  پردازنده A14 سال گذشته با GPU 4 هسته‌ای صادق باشد. ضمنا آیفون 13 Pro دارای ۶ گیگابایت رم است.

بنچمارک آیفون 13 Pro در Geekbench بهبود ۵۵ درصدی GPU را نشان می دهد - a152

ما هنوز نمی‌دانیم که A15 با پردازنده گرافیکی ۴ هسته‌ای چگونه عمل می‌کند، زیرا هنوز هیچکس آیفون 13 یا 13 mini را مورد استفاده قرار نداده است. ما در حال حاضر نتایج آزمون پردازنده را برای هیچ یک از دستگاه‌های جدید اپل نداریم و تنها بنچمارک آیفون 13 Pro در دسترس است، اما مطمئناً همه اینها به زودی مشخص می‌شوند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید