iPhone 13 Pro Max جایزه بهترین نمایشگر DisplayMate را تصاحب کرد

جایزه بهترین نمایشگر

سری گوشی‌های آیفون ۱۳ جدیدترین سری گوشی‌های هوشمند شرکت موفق اپل بوده که به تازگی معرفی شده‌ و به تازگی موفق به دریافت جایزه بهترین نمایشگر DisplayMate شده‌ است. بنا به گزارش gsmarena  پس از رونمایی سری آیفون ۱۳، DisplayMate مشخصات این سری از گوشی‌های هوشمند را مورد بررسی قرار داده و متوجه شده است که در طراحی نمایشگر بی‌نظیر این سری گوشی هوشمند هیچ نقصی وجود ندارد. علاوه بر جایزه بهترین نمایشگر، این سری از گوشی‌های هوشمند شرکت اپل موفق شد تا نمره +A را نیز از DisplayMate دریافت کند.

جایزه بهترین نمایشگر DisplayMate از آن پرچمدار جدید آیفون شد

طبق تحقیقات DisplayMate هر نمایشگر آیفون ۱۳ پرو مکس برای دقت رنگ و کنتراست در کارخانه کالیبره شده است. پرچمدار جدید اپل از محتوای sRGB و DCI-P3 پشتیبانی کرده و هر دو را با دقت تقریبا کاملی ارائه می‌دهد. علاوه بر این امر نمایشگر آیفون ۱۳ پرو مکس از ویژگی‌هایی مانند display scored a 0.5 JNCD نیز بهره می‌برد که قابلیت‌های آن توسط چشم غیر مسلح قابل مشاهده و بررسی نیست.

در سری آیفون۱۳ پرو مکس هنگام روشن کردن قابلیت auto brightness روشنایی در حالت عادی 846 nits بوده و هنگامی که صفحه مورد نظر کاملا سفید باشد این میزان به 1,051 nits نیز می‌رسد که در نوع خود شاهکار به حساب می‌آید.

علاوه بر دلایل فوق یکی از عواملی که باعث شد تا سری گوشی آیفون ۱۳ پرو مکس موفق به دریافت جایزه بهترین نمایشگر DisplayMate شود، بیشترین حد روشنایی این گوشی در نمایش محتوایی با کیفیت HDR بوده که معادل 1,200 nits است. این امر در نوع خود کاملا باورنکردنی و منحصر به فرد به شمار می‌رود. همچنین این صفحه نمایش استثنایی از عینک آفتابی قطبی نیز پشتیبانی کرده و هنگام استفاده از این عینک نیز قادر هستید تا از ویژگی‌های فوق العاده این نمایشگر بهره ببرید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید