تولید iPhone 13 اپل در هند آغاز شد!

تولید iPhone 13 اپل در هند آغاز شد! در طی چند روز گذشته، تولید iPhone 13 اپل به صورت محلی در هند در کارخانه فاکسکان در نزدیکی چنای آغاز شده است. در گذشته، در ماه دسامبر، گزارش‌هایی مبنی بر اینکه کوپرتینویی‌ تولید آزمایشی iPhone 13 اپل را در هند آغاز می‌کند، شنیده شده بود و اکنون این به حقیقت پیوسته است.

اپل بیان کرد:

ما برای شروع ساخت آیفون ۱۳ با طراحی زیبا، سیستم‌های دوربین پیشرفته برای عکس‌‌برداری و فیلم‌‌برداری خیره‌کننده و با عملکرد باورنکردنی تراشه A15 Bionic در هند برای مشتریان بومی، هیجان‌زده هستیم. 

تولید iPhone 13 اپل در هند آغاز شد! - gsmarena 015

تولید iPhone 13 اپل در هند

اپل همچنین برخی از مدل‌های قدیمی‌تر خود را در هند مانند آیفون ۱۲، آیفون ۱۱ و آیفون SE (۲۰۲۰) تولید می‌کند و تخمین زده می‌شود که ۷۰ درصد از گوشی‌هایی را که در هند به فروش می‌رساند به صورت محلی تولید کند و گزارش‌های قبلی حاکی از آن است که سری آیفون ۱۳ پرو در نوبت بعدی در هند تولید می‌شود.

تولید iPhone 13 اپل در هند آغاز شد! - gsmarena 001 ۶یکی از مشوق‌های کلیدی برای تولیدکنندگان گوشی‌های هوشمند برای مونتاژ دستگاه‌های خود در هند، صرفه‌جویی در عوارض واردات است که شامل مالیات واردات ۲۰ درصدی می‌شود و شایعه شده است که اپل در آینده نزدیک ۲۰ درصد از تولید آیفون خود را از چین به هند منتقل می‌کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید