کاربران آیفون 11 از افزایش Battery Health پس از کالیبراسیون مجدد باتری در iOS 14.5 خبر دادند

Battery Health

اپل در ششمین نسخه بتا سیستم عامل iOS 14.5 فرآیند کالیبراسیون مجدد Battery Health را معرفی کرد. این ویژگی به منظور نشان دادن شاخص سلامت باتری در آیفون ۱۱ ، آیفون ۱۱ پرو و آیفون ۱۱ پرو مکس است.

اپل گفته که فرآیند کالیبراسیون مجدد باتری یک هفته طول می‌کشد. از زمان انتشار نسخه ششم iOS 14.5 برخی از کاربران آیفون ۱۱ از افزایش درصد سلامت باتری در دستگاه خود خبر می‌دهند. برای برخی، افزایش درصد سلامت باتری به طور قابل توجهی کمتر است، در حالی که برای برخی افراد بیشتر است.

یکی از کاربران توییتر بانام Guilherme نتایج فرآیند کالیبراسیون مجدد Battery Health خود را توییت کرد. او ادعا می‎‌کند که Battery Health در آیفون ۱۱ پرو بهبود یافته‌است. ظاهرا باتری این گوشی بعد از کالیبراسیون مجدد به 86٪ رسید و پس از نصب iOS 14.5 Beta 8 به 87٪ رسیده‌است. شخص دیگری نیز گزارش داده که تخمین سلامت باتری او از 90٪ به 96٪ رسیده‌است. جالب توجه است که کاربر دیگری گفته که این میزان از 89٪ به 88٪ کاهش یافته‌است.

سند پشتیبانی اپل می‌گوید که مشکل پیش‌آمده در Battery Health هیچ ارتباطی با باتری آیفون ندارد. این اشکال در روشی است که iOS سلامت باتری را اندازه گیری می‌کند. فرایند کالیبراسیون مجدد در نسخه بتا برای حل این مشکل طراحی شده‌است. تعداد کمی از کاربران آیفون نیز با کاهش عملکرد باتری مواجه شده‌اند. با رفتن به Settings>Battery>Battery Health، می‌توانید باتری آیفون ۱۱و آیفون ۱۱ پرو را دوباره کالیبره کنید.

اپل، ویژگی Battery Health را در iOS 11.3 معرفی کرد. از آن زمان به بعد، نشانگر Battery Health کارایی زیادی برای کاربران داشته‌است. جدا از نمایش سلامت باتری، این ویژگی نشان می‌دهد که آیا آیفون شما با حداکثر عملکرد در حال اجرا است یا خیر. کالیبراسیون سلامتی باتری با به روزرسانی iOS 14.5 برای همه در دسترس قرار گرفت.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید