آی‌پد پرو با شارژ بی‌سیم، به‌علاوه آی‌پد ایر به‌روزرسانی‌شده و مدل‌های پایه در سال ۲۰۲۲ عرضه می‌شوند

آی‌پد پرو با شارژ بی‌سیماپل امسال نیز مانند همیشه فرصت را از دست نداده و از نسل پنجم سال ۲۰۱۷، هر سال یک آی‌پد پایه جدید عرضه می‌کند که امسال به نسل نهم می‌رسد. مارک گورمن از بلومبرگ می‌گوید در سال ۲۰۲۲ مدل جدیدی عرضه خواهد شد که همانند مدل‌های قبلی خود ارتقاء جزئی را به همراه خواهد داشت و ممکن است آی‌پد پرو با شارژ بی‌سیم باشد.

مدل‌های پایه

مدل ۲۰۲۱ به چیپست اپل A13 Bionic (از A12) افزایش یافته است، که به این معنی است که چند نسل از آیفون‌های فعلی عقب تر است. می‌توانیم انتظار ضربه‌ای دیگر را داشته باشیم. همچنین شایعه شده بود که آی‌پد پایه‌ای از طراحی شبیه آی‌پد ایر برخوردار است، اما این امر محقق نشد. شاید سال آینده و آی‌پد پرو با شارژ بی‌سیم اینچنین شود.

در مورد آی‌پد ایر بعدی، نسخه‌ای با نمایشگر OLED در حال توسعه بود، اما این توسعه به حالت تعلیق درآمد. بنابراین، مدل جدید برای یک نسل دیگر با LCD خواهد ماند (البته احتمالا Mini-LED نیست).

آی‌پد پرو با شارژ بی‌سیم، به‌علاوه آی‌پد ایر به‌روزرسانی‌شده و مدل‌های پایه در سال ۲۰۲۲ عرضه می‌شوند - gsmarena 002

آی‌پد ایر به‌روزرسانی‌شده

آی‌پد ایر فعلی متعلق به سال گذشته است و با چیپست A14 کار می‌کند، در حالی که مینی جدید A15 را به همراه دوربین سلفی فوق عریض برای ویژگی سنتر استیج دارد. گورمن انتظار دارد که ایر جدید با چیپست و ارتقاء دوربین همتراز با مینی باشد.

این چیپست احتمالا Apple A15 یا A16 خواهد بود، زیرا سری M برای iPad Pro و Mac رزرو شده است. انتخاب بین A15 و A16 احتمالا بسته به در دسترس بودن انجام می‌شود. اپل قبلا مجبور بود تولید iPad را کاهش دهد زیرا مینی جدید در حال رقابت با سری iPhone 13 برای تراشه بود. با توجه به اینکه فروش آیپد در سه ماهه چهارم افزایش یافته بود، باید انتخاب سختی باشد. بنابراین، اگر تراشه A16 کمبود داشته باشد، احتمال زیادی وجود دارد که iPad Air به جای آن تراشه امسال را دریافت کند.

آی‌پد پرو با شارژ بی‌سیم، به‌علاوه آی‌پد ایر به‌روزرسانی‌شده و مدل‌های پایه در سال ۲۰۲۲ عرضه می‌شوند - gsmarena 003

آی‌پد پرو با شارژ بی‌سیم

برخلاف Air جدید، آی‌پد پرو با شارژ بی‌سیم جدید ممکن است OLED داشته باشند، ما صدای زمزمه‌های پنل‌های دوتایی با روشنایی بسیار بالا را برای iPad و MacBook Pro شنیده‌ایم. در حالی که گورمن در مورد OLED چیزی نگفت، اما گفت که اپل در حال بررسی پشتیبانی از شارژ بی سیم برای آیپد پروهای بعدی است. این به آن‌ها امکان می‌دهد پایه‌ها و پایه‌های کیبورد و غیره را شارژ کنند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید