شایعات طراحی iPad pro 2022 به بیرون درز کرد!

iPad pro 2022یک شایعه جدید ادعا می‌کند که طراحی iPad pro 2022 در آینده ممکن است به صورت دوربین افقی و نشان افقی کمپانی اپل در پشت باشد، این طراحی به دلیل ترویج استفاده از آیپد پرو ۲۰۲۲ در جهت افقی و نه به صورت عمودی، بخشی از تلاش اپل برای فروش این محصول است.

جزئیات شایعات طراحی iPad pro 2022

این شایعه که از Dylanddkt سرچشمه می‌گیرد ادعا می‌کند:

نسخه آینده iPad Pro، به جای طراحی دوربین عمودی فعلی و لوگوی عمودی اپل در پشت، دارای طرح به‌روز شده است.

Dylanddkt، که سابقه‌اش هنوز ادعاهایش در در مورد نسخه‌های آینده مکینتاش‌ (Mac os)، مشخص نشده‌ درست باشد یا خیر، گفت:

کمپانی اپل نمی‌تواند تاریخ انتشار این تغییرات اعمال شده در طراحی آیپد را به طور کامل اعلام کند، اما گفت: در حال انجام است.

شایعات طراحی iPad pro 2022 به بیرون درز کرد! - 1 8 1تصویر بالا آیپد پرو ۲۰۲۱ است. در حال حاضر، لوگوی پشت صفحه کلید Magic (صفحه کلید مخصوص اپل) در حالت عمودی قرار دارد، بنابراین ممکن است اپل بخواهد سطح ویژگی‌های ساختاری iPad Pro را به لوازم جانبی خود برساند. علاوه بر این، لوگوی اولیه اپل که در iPadOS نشان داده شده، هم اکنون در حالت عمودی است.

تغییراتی که احتمال دارد اپل در iPad pro 2022 اعمال کند

اگر اپل با چرخش جزئی لوگو در پشت، پیش برود، این  می‌تواند به این معنا باشد کهFace ID، که در حال حاضر در حاشیه باریک در بالای آیپد تعبیه شده است، از حالت عمودی به افقی منتقل شود تا 2022 iPad Pro را به عنوان دستگاهی افقی معرفی کند.

بلومبرگ گزارش داده است که iPad Pro 2022 دارای یک قاب پشتی به‌روز شده از جنس شیشه است که می‌تواند شارژر بی‌ سیم معکوس دستگاه‌هایی مانند iPhone یا AirPods و همچنین شارژر بی‌‌سیم، برای خود iPad pro 2022 را فعال کند.

اپل آخرین بار iPad Pro را در آوریل (فروردین-اردیبهشت) گذشته با تراشه M1 و نمایشگر مینیLED (۱۲.۹ اینچی) به‌روز کرد، اما طراحی مجدد iPad Pro با توجه به طراحی که در سال ۲۰۱۸ انجام شد، تغییری نکرده است.

iPad pro 2022اپل در سال های اخیر، شروع به تبلیغ آیپد پرو پیشرفته به عنوان جایگزینی برای لپ تاپ در صورت مجهز بودن به صفحه کلید کرده است. این شرکت قصد دارد تفاوت‌های بین iPad و لپ تاپ را کمتر کند و گفته می‌شود که در حال بررسی، به کارگیری اندازه‌های بزرگ‌تر از نمایشگر ۱۲.۹ اینچی فعلی،برای این کار است. آینده iPad تا حد زیادی مبهم است واین موضوع عمدتا به دلیل تصمیم اپل برای پیاده‌سازی تراشه M1 است، که برای Mac های سیلیکونی اپل طراحی شده است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید