ال جی پنل OLED تبلت iPad Pro را تولید خواهد کرد

ال جی پنل OLED تبلت iPad Pro را تولید خواهد کرددر اوایل سال جاری شرکت اپل تبلت iPad Pro را به پنل Mini LED مجهز کرد و حال قرار است در آینده نزدیک مدل OLED آن را معرفی و عرضه کند.

به گزارش The Elec، اپل طی دو تا سه سال آینده تبلت iPad Pro را با پنل OLED راهی بازار خواهد کرد. پنلی که توسط ال جی به تولید خواهد رسید. این گزارش ادعا می‌کند که LG توسعه پنل‌های OLED را برای iPad Pro 12.9 اینچی آغاز کرده است و این پنل‌ها می‌توانند برای مدل‌های ۲۰۲۳ یا ۲۰۲۴ به کار گرفته شوند. این بدان معناست که در یک الی دو سال آینده، iPad Pro می‌تواند از نمایشگر مینی LED استفاده کند.

ال جی باری دیگر با اپل برای پنل تبلت iPad Pro همکاری می‌کند

ال جی پنل OLED تبلت iPad Pro را تولید خواهد کردناگفته نماند که این اولین بار نیست ما درباره علاقه اپل به پنل‌های OLED برای سری iPad گزارشی مشاهده می‌کنیم. اخیراً گزارشی منتشر شد مبنی بر اینکه اپل iPad Air جدید را با پنل OLED ساخت سامسونگ عرضه نخواهد کرد. از دلایل کنسل شدن این مسئله، موانعی بود که بر سر راه تولید قرار داشت.

با این اوصاف، تا سال ۲۰۲۳ یا ۲۰۲۴ فاصله زیادی داریم و مشخص نیست کوپرتینویی‌ها چه پنل و آن هم ساخت کدام شرکت را به کار می‌گیرند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید