فناوری جدید OLED باعث افزایش روشنایی دستگاه‌های آی‌پد پرو و مک‌بوک‌ پرو خواهد شد

فناوری جدید OLED باعث افزایش روشنایی دستگاه‌های آی‌پد پرو و مک‌بوک‌ پرو خواهد شدگزارش جدیدی از The Elec منتشر شده که نشان می‌دهد اپل مدل‌های آی‌پد پرو و ​​مک‌بوک پرو را با نمایشگرهای فناوری جدید OLED دو صفحه‌ای معرفی می‌کند که دارای دو لایه دیودهای ساطع کننده نور هستند، فناوری جدید OLED باعث روشنایی دو برابری می‌شود. به‌نظر می‌رسد این با شایعات قبلی از سپتامبر (شهریور) مطابقت دارد.

آیپد پرو 11 اینچیمسئله فعلی این است که فناوری به‌کار رفته در این دستگاه‌ها گران قیمت است و هنوز فرآیند تولید به طور کامل توسعه نیافته است، بنابراین منابع آگاه می‌گویند که اولین واحدها تا سال ۲۰۲۳ یا ۲۰۲۴ وارد نمی‌شوند. به اپل این امکان را می‌دهد که فقط در مدل های آیپد پرو (۱۱ و ۱۲.۹ اینچی) و لپ‌تاپ‌های مک‌بوک پرو از آن‌ها استفاده کند.

البته، این نمایشگرها از فناوری LTPO برای TFT نیز استفاده می‌کنند و امکان کنترل دانه‌ای روی نرخ تازه‌سازی را بین ۱۰ هرتز و ۱۲۰ هرتز فراهم می‌کنند.

فناوری جدید OLED باعث افزایش روشنایی دستگاه‌های آی‌پد پرو و مک‌بوک‌ پرو خواهد شد - MacBook 1

همچنین ما با نگاهی به آینده می‌توانیم منتظر نمایشگرهای میکرو با LED در دستگاه‌های آینده اپل باشیم، زیرا طبق گزارش‌ها، این شرکت در حال سرمایه‌گذاری در تحقیق و توسعه آن‌ها است.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید