تبلت iPad Pro 2022 به چیپست M2 مجهز خواهد بود

تبلت iPad Pro 2022 به چیپست M2 مجهز خواهد بود

اپل در حال توسعه نسل بعدی تبلت iPad Pro خود بوده و طبق گزارش‌ها باید شاهد معرفی تبلت iPad Pro 2022 در اواخر سال جاری باشیم.

پیشتر مارک گورمن از بلومبرگ در ماه ژوئن فاش کرد که اپل قصد دارد از قسمت عقب با بدنه شیشه‌ای به جای آلومینیومی برای تبلت iPad Pro جدید بهره گیرد تا قابلیت پشتیبانی از سیستم شارژ بی سیم MagSafe محیا شود.

در سوی دیگر گزارش جدیدی منتشر شد که این موضوع را نسبتا تکذیب کرده و بیان داشت که تنها لوگو دستگاه شیشه‌ای خواهد بود نه کل بدنه عقب. از آنجایی که بخش عقب شیشه‌ای ظرافت بیشتری به دنبال داشته و در برابر آسیب بسیار شکننده است، اپل تنها لوگو را شیشه‌ای می‌کند.

حال به تازگی کاربر @dylandkt توییتر اطلاعات تازه از تبلت iPad Pro 2022 فاش کرده است. او بیان کرده که تبلت نسل بعدی اپل در نسخه ۱۱ اینچی نمایشگر Mini LED به جای LCD دارد، پنلی که در حال حاضر تنها شامل نسخه ۱۲.۹ اینچی شده است. همچنین قرار نیست شاهد سیستم شارژ بی سیم در تبلت آینده باشیم و این موضوع اساسا تکذیب شد.

تبلت iPad Pro 2022 قوی با طراحی بهتر

تبلت iPad Pro 2022 به چیپست M2 مجهز خواهد بود

مایکل گورمن و @dylandkt معتقد هستند اپل از پردازنده M2 در تبلت iPad Pro 2022 استفاده خواهد کرد. چیپست جدید شرکت کوپرتینویی که در نیمه دوم سال رونمایی خواهد شد. چیپست 3 نانومتری که جانشین M1 پنج نانومتری به حساب می‌آید.

شایعه شده این چیپ به پردازشگر گرافیکی قوی متصل است. هر دو افشاگر معتقد هستند نسل جدید تبلت اپل پاییز رونمایی خواهد شد و مدل پیشین آوریل سال قبل از راه رسید. در همین بین سامسونگ نیز مشغول توسعه نسل جدید تبلت پرچمدار سری Galaxy Tab S8 است که در سه مدل استاندارد، پلاس و اولترا با مشخصاتی چشمگیر هستند.

این تبلت‌ها در کنار سری Galaxy S22 رونمایی خواهند شد و گزینه‌های منحصربفرد هستند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید