آی‌پد پرو 2022 ممکن است به شارژ بی‌سیم Magsafe سازگار شود!

آی‌پد پرو 2022 ممکن است به شارژ بی‌سیم Magsafe سازگار شود!اپل قرار است نسل بعدی آی‌پد پرو خود را در سال ۲۰۲۲ عرضه کند و طبق شایعات قبلی، اپل در حال برنامه‌ریزی برای طراحی مجدد آی‌پد پرو 2022 برای سازگاری با شارژ بی‌سیم MagSafe است.

همخوانی آی‌پد پرو 2022 با شارژر MagSafe

یکپارچه‌سازی شارژ بی‌سیم MagSafe آنقدرها هم که به نظر می‌رسد آسان نیست، زیرا آی‌پد پروهای فعلی دارای قاب پشتی آلومینیومی هستند و برای اینکه شارژ بی‌سیم عمل کند، پشت آن باید از جنس شیشه‌ باشد تا جریان برق بتواند به آی‌پد جاری شود.

آی‌پد پرو 2022 ممکن است به شارژ بی‌سیم Magsafe سازگار شود! - 3nWeEU9SdWqSsCWmnKnVd3 1200 80بر اساس شایعات 9to5Mac، اپل یک راه حل هوشمندانه برای این مشکل پیدا کرده است و آن این است که در حالت کلی آی‌پد پروهای ۲۰۲۲ آینده باید طراحی قاب پشتی آلومینیومی را حفظ کنند و لوگوی مرکزی اپل که از شیشه ساخته شده، بزرگ‌تر شود تا از پدهای تماس مغناطیسی برای انتقال الکتریسیته برای شارژ بی‌سیم برخوردار شود.

منابع داخلی ادعا می‌کنند دلیل انتخاب این طرح به جای طراحی قاب کاملاً شیشه‌ای آیفون‌هایش این است که طراحی قاب پشتی شیشه‌ای باعث می‌شود آی‌پد پرو بسیار شکننده‌، سنگین‌ و آسیب‌پذیر باشد.

آی‌پد پرو 2022 ممکن است به شارژ بی‌سیم Magsafe سازگار شود! - dbohn 201109 4283 0009.0.0منابع 9to5Mac همچنین ادعا می‌کنند که اپل در حال توسعه نمونه‌های اولیه آی‌پد پرو است که از لوگوی شیشه‌ای بزرگ‌تر اپل برای شارژ بی‌سیم MagSafe استفاده می‌کند و خبر عالی این است که از شارژ بی‌سیم با وات بالاتر در مقایسه با آیفون‌ها پشتیبانی می‌کند و دارای آهنرباهای قوی‌تر برای جلوگیری از حوادث ناشی از وقوع است.

علاوه بر یکپارچه‌سازی شارژ بی‌سیم، آی‌پد پرو 2022 ممکن است از طراحی ناخوشایند اپل مانند آیفون ۱۳ پرو و ​​مک‌بوک پرو (M1 Pro) نیز برخوردار باشد. برخی رندرهای لو رفته از آی‌پد پرو 2022 آینده وجود دارد که حاشیه‌های باریک‌تر، گوشه‌های گرد و بریدگی در مرکز بالای نمایشگر را نشان می‌دهد.

رندرها همچنین طراحی پشتی آی‌پد پرو 2022 را نشان می‌دهند. به نظر می‌رسد که لوگوی اپل بزرگ شده است و طراحی ماژول دوربین اکنون بیشتر شبیه به مجموعه آیفون ۱۳ پرو با تنظیم دوربین سه‌گانه مورب است. این که آیا نمونه‌های اولیه فوق برای تولید ارسال می‌شوند، باید منتظر رویداد بعدی اپل باشیم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید