آیپد مینی اپل ممکن است همان تبلتی باشد که همه منتظر آن بوده‌ایم!

آیپد مینی

تنها محصول شرکت اپل که همه طرفداران حدود دو سال منتظر آن مانده‌اند، آیپد مینی خواهد بود که هنوز هیچ نسخه رسمی برای آن اعلام نشده است. به نحوی که آخرین مدل iPad Mini در سال ۲۰۱۹، آن هم با طراحی ۲۰۱۵ ساخته و عرضه شده بود تا کاربران همچنان در انتظار مدل جدید و ایجاد تغییرات مهم بمانند.

به نقل از Creative Bloq، تبلت‌های سایز کوچک در میان برخی از کاربران بسیار محبوب هستند و مثل آیفون 12 مینی به خوبی هم فروش می‌کنند. با این حال موردی که درباره آیپد مینی وجود دارد، طراحی آن است که همگی منتظر تغییر آن بوده‌اند. به نحوی که اگر قرار باشد تا مدل جدید از این عضو کوچک تبلت‌های سری اپل ساخته و عرضه شود، قاعدتا باید حاشیه بزرگ نمایشگر آن حذف شود؛ درست به مانند طراحی جذابی که iPad Pro دارد.

این در حالی است که یکی از کاربرانی که در گذشته نیز اطلاعات بسیاری درباره محصولات اپل لو داده بود، اعلام کرده دقیقا آیپد مینی که هم‌اکنون در دست ساخت قرار گرفته، صفحه نمایشگری فوق‌العاده شبیه به آیپد پرو داشته و تنها مقداری کوچک‌تر است. این گفته‌ها عملا با طراحی که سال گذشته توسط طرفداران منتشر شده بود (تصویر زیر) همخوانی دارد؛ اما آیا اپل نیز همین طرح را دنبال کرده و یکی از بهترین تبلت کوچک ۲۰۲۱ را معرفی می‌کند؟

واقع بین باشیم؛ آیپد مینی نفس‌های آخرش را می‌کشد

آیپد مینی

این کاربر همچنین اعلام کرده که یکی از شباهت‌های دیگر آیپد پرو و نسخه مینی آن، در طراحی گرافیکی با قلم هوشمند مخصوص اپل خواهد بود؛ جایی که حال iPad Mini هم می‌تواند از قلم Apple Pencil 2 پشتیبانی کند! در واقع اگر این گفته حقیقت داشته باشد، احتمال دارد که حتی رکورد پر فروش‌ترین تبلت سال ۲۰۲۱ از آن آیپد مینی شده و سود بسیاری نصیب شرکت اپل شود.

با این وجود خیلی از آنالیزورهایی که طی این دو سال گزارش‌هایی را درباره روند کار در شرکت اپل اعلام کرده بودند، به این نکته اشاره کرده‌اند که اگر قرار باشد تا این کمپانی به سراغ ساخت گوشی‌های تاشو با برند اپل باشد، دیگر دلیلی ندارد که چیزی به نام iPad Mini ساخته شود. در حالی که احتمال ساخت گوشی‌های تاشو توسط این شرکت بسیار بالا بوده و ظاهرا وجود محصولی به نام آیپد کوچک، نفس‌های آخرش را تا آخر سال ۲۰۲۱ می‌کشد.

مطلب قبلیدسته پلی استیشن‌۵ DualSenseسونی در 2 رنگ جدید سیاه و قرمز
مطلب بعدیعلی رغم تغییر سیاست واتساپ، این برنامه هنوز رشد می کند

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید