اپل از ذکر جزئیات iPad mini 6 صرف نظر کرد!

جزئیات iPad mini 6

جزئیات iPad mini 6 در کنفرانس خبری اپل اعلام نشد، با اینکه این محصول هم در رویداد اپل معرفی شد اما این شرکت جزئیات مهم مربوط به این محصول را کنار گذاشت. این اولین آیپد مینی است که در نسخه داده‌های تلفن همراهش  از 5G پشتیبانی می‌کند.

عدم اتصال mmWavw 5G تنها علت بیان نشدن جزئیات iPad mini 6

با اینکه iPad mini 6 از اتصال ۵G پشتیبانی می‌کند، اما از نوع سریع‌تر mmWave 5G (از طریق MacRumors) پشتیبانی نمی‌کند. اگر مطالب بازاریابی شرکت یا فروشگاه آنلاین Apple را بررسی کنید، تشخیص جزئیات iPad mini 6 برای شما دشوار خواهد بود.

جزئیات iPad mini 6

mmWave 5G چیست؟

شبکه 5G مجموعه‌ای از سیگنال‌های زیر ۶ گیگاهرتز است که بیشتر برای مناطق باز مناسب است و معمولا برای پوشش طیف وسیع تری استفاده می‌شود.

شبکه‌ی ۶ گیگاهرتر ۵G سریعتر از ۴G است اما حتی به سیگنال‌های mmWave 5G نزدیک نمی‌شود. با این حال نسخه‌ی آخر از امواج رادیویی استفاده می‌کند که نمی‌توانند به خوبی از طریق اشیا عبور کنند، به همین دلیل برای فضاهای بسته مانند فرودگاه‌ها، ادارات و غیره مناسب‌تر است.

محصولات غول فناوری اپل که از mmWave 5G پشتیبانی می‌کنند شامل سری آیفون ۱۳ ، سری آیفون ۱۲ و مدل های سلولی iPad Pro است.

جزئیات iPad mini 6

تمایز iPad mini 6 از سایر آیپدها

از طرف دیگر، چیزی که آیپد مینی ۶ دارد، همان افزایش تعداد باندهای ۵G است که آیفون ۱۳ با آن عرضه می شود. این ویژگی باعث می شود حداقل یک مزیت کوچک نسبت به سایر آیپدهای موجود داشته باشد.

شما می توانید iPad mini 6 را با قیمت پایه ۴۹۹ دلار برای نسخه ۶۴ گیگابایتی Wi-Fi یا ۶۴۹ دلار برای گزینه ذخیره‌سازی بزرگ‌تر ۲۵۶ گیگابایتی تهیه کنید. اگر می‌خواهید اتصال تلفن همراه را به آن اضافه کنید ، ۱۵۰ دلار علاوه بر قیمت اصلی برای شما هزینه دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید