به روزرسانی iPadOS 15 ، سیستم عامل iOS 15 و watchOS 8 از امروز در دسترس قرار گرفت

به روزرسانی iPadOS 15امروز  اپل شروع به عرضه به روزرسانی iPadOS 15، سیستم عامل iOS 15 و watchOS 8 به دستگاه‌های قدیمی و جدید کرده‌است. با توجه به تاریخ عرضه این به روزرسانی برای برخی از مدل‌های جدید، این اولین فرصت برای دارندگان این دستگاه‌ها برای تجربه جدیدترین نرم افزار اپل است.

iOS 15 چندین ویژگی جدید را ارائه می‌دهد. SharePlay این امکان را به شما می‌دهد که موسیقی، ویدئو و موارد دیگر را با پشتیبانی از صدای فضایی، با FaceTime به اشتراک بگذارید. SharePlay اواخر امسال کامل در دسترس خواهد بود. iOS 15 همچنین به کاربران اندروید و ویندوز اجازه می‌دهد تا حداکثر ۶ نفر در تماس‌های FaceTime شرکت کنند.

به روزرسانی iPadOS 15 ، سیستم عامل iOS 15 و watchOS 8 از امروز در دسترس قرار گرفت - gsmarena 001

به روزرسانی iPadOS 15 ، سیستم عامل iOS 15 و watchOS 8 از امروز در دسترس قرار گرفت - gsmarena 002

یکی دیگر از ویژگی‌های جدید اضافه کردن AirPods به شبکه Find My Apple است که به ردیابی دستگاه‌های گم‌شده کمک می‌کند. این ویژگی، کاربرد قدیمی Find My AirPods را گسترش می‌دهد تا گوشی‌های دیگران بتوانند هدست TWS را تشخیص داده و مکان تقریبی آنها را به شما اطلاع دهند.

iOS 15 همچنین اعلان‌ها را دوباره طراحی می‌کند تا خواندن آنها راحت‌تر باشد. موارد مهم‌تر با هم گروه بندی می‌شوند و می‌توانند بعدا در زمان مناسب تحویل داده شوند. ویژگی فوکوس به شما امکان می‌دهد پروفایل‌های مختلف، محل کار، خانه و غیره ایجاد کنید و تعیین کنید که چه مخاطب و کدام برنامه‌ها مجازند با اعلانات مزاحم شما شوند در حالی که این نمایه‌ها فعال هستند. هر نمایه همچنین دارای صفحه اصلی جداگانه است، بنابراین می‌توانید، برای مثال، برنامه‌های مربوط به کار را در یک نمایه و برنامه‌های سرگرمی را در نمایه دیگری قرار دهید.

Safari در iOS 15 و به روزرسانی iPadOS 15 قابلیت پشیتبانی از برنامه‌های افزودنی وب را دارد. همچنین، کنترل‌ها، برگه‌ها و نوار آدرس به پایین صفحه باز می‌گردند و نوار آدرس می‌تواند جستجوی صوتی را آغاز کند.

پیشرفت‌های بیشتری در Screen Time ، ShazamKit ، Nearby Interaction (بر اساس UWB) و موارد دیگر وجود دارد. برای جزئیات بیشتر این صفحه را بررسی کنید. iOS 15 با این دستگاه‌ها سازگار است:

iOS 15, iPadOS 15 and watchOS 8 start rolling out later today

به روزرسانی iPadOS 15

به روزرسانی iPadOS 15 برای سازماندهی آسان‌تر صفحه اصلی، کتابخانه برنامه را از iOS 14 دریافت می‌کند. میان‌برهای صفحه کلید در هنگام استفاده از صفحه کلید خارجی بهبود یافته‌اند (همانطور که قبلا ذکر شد) Safari دوباره طراحی شده و می‌توانید با کشیدن انگشت از بالا به سمت چپ از گوشه سمت راست، یادداشت‌های سریع را احضار کنید (یادداشت تازه ایجاد شده به طور خودکار شامل متن، پیوندها و تصاویر از وب می‌شود). برای اطلاعات بیشتر در مورد به روزرسانی iPadOS 15 و ویژگی‌های جدید، اینجا را بررسی کنید.

به روزرسانی iPadOS 15 ، سیستم عامل iOS 15 و watchOS 8 از امروز در دسترس قرار گرفت - gsmarena 005

به روزرسانی iPadOS 15 ، سیستم عامل iOS 15 و watchOS 8 از امروز در دسترس قرار گرفت - gsmarena 006

به روزرسانی iPadOS 15 با تبلت‌های زیر سازگار است:

iOS 15, iPadOS 15 and watchOS 8 start rolling out later today

watchOS 8 نیز امروز در دسترس قرار گرفت، در اینجا ساعت‌هایی که می‌توانید این به روزرسانی را روی آن نصب کنید، آورده شده است:

iOS 15, iPadOS 15 and watchOS 8 start rolling out later today

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید