iOS 15 اپل در ۲۰ سپتامبر به همراه iPadOS 15 و watchOS 8 در دسترس خواهد بود

iOS 15 اپلطبق سنت، اپل از انتشار آخرین نسخه سیستم عامل‌های خود در کنار آیفون‌های جدید خود خبر داد. iOS 15 اپل و WatchOS و iPadOS از ۲۰ سپتامبر (۲۹ شهریور) در دسترس خواهد بود.

چند ویژگی جالب جدید برای iPadOS 15 و  iOS 15 اپل وجود دارد که مهمترین آنها احتمالا فیلتر اعلانات است. این ویژگی Focus نامیده می‌شود و به شما امکان می‌دهد اعلان‌هایی که می‌توانید داشته باشید را به طور دقیق کنترل کنید. به عنوان مثال، می توانید برنامه‌ها یا افراد خاصی را مسدود کنید ، می‌توانید فریم‌های زمانی را تنظیم کرده و پروفایل‌ها را با ایستگاه از پیش تنظیم شده تنظیم کنید. این پروفایل‌ها همچنین می‌توانند ترتیب برنامه‌ها را بسته به عادات استفاده شما تغییر دهند.

iOS 15 goes live on September 20 along with iPadOS 15 and watchOS 8

FaceTime برای جلوگیری از صداهای مزاحم محیط و پس زمینه در حین مکالمه تصویری از صدا و کاهش نویز فضایی برخوردار می‌شود، در حالی که Messages به شما امکان می‌دهد عکس‌ها، موسیقی، پیوندها و غیره را که در چت با فردی به اشتراک گذاشته‌اید، جستجو کنید.

Live Text در iOS 15 اپل، متن را با استفاده از دوربین اسکن می‌کند و برای سهولت اشتراک گذاری و ویرایش آن را تبدیل می‌کند. این ویژگی می‌تواند نقاط دیدنی، گیاهان، حیوانات خانگی و همچنین هنر را تشخیص دهد. این ویژگی شبیه به آنچه Google Lens در Android انجام داده است.

SmartPlay بعدا در iOS 15 اپل در دسترس قرار می‌گیرد، هر چند همراه با ویژگی بحث برانگیز ایمنی کودکان که قرار است گالری شخصی شما را برای یافتن تصاویری که نوعی کودک آزاری دارند، اسکن کند همراه خواهد بود. اپل هنوز روی برخی از جزئیات کار می‌کند تا به حریم خصوصی کاربران حمله نکند.

iOS 15 goes live on September 20 along with iPadOS 15 and watchOS 8

iOS 15 اپل وعده بهبود قابلیت‌های چند وظیفه‌ای با دسترسی آسان به Split View را می‌دهد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید