تغییرات احتمالی iOS 17، مشخصات آیفون 15 و موارد دیگر را فاش کرد

iOS 17اپل، iOS 16 را در اواخر سال ۲۰۲۲ به صورت عمومی راه‌اندازی کرد و از آن زمان تاکنون، روی نسخه‌های جزئی 16.x کار می‌کند تا باگ‌های باقی‌مانده را برطرف کرده و برخی از ویژگی‌های از یاد رفته خود را معرفی کند. در همین حال، مهندسان در کوپرتینو در حال توسعه به‌روزرسانی سیستم‌عامل آینده یعنی iOS 17 هستند.

بر اساس گزارش HowToiSolve، سیستم عامل iOS 17 (با اسم رمز Dawn) ممکن است تغییرات بصری زیادی نداشته باشد و این کاملاً قابل انتظار است، زیرا شایعات قبلی از توزیع مجدد برخی از منابع اپل برای تمرکز بر روی هدست واقعیت ترکیبی خبر داده بودند. با این حال، افشاکننده اکنون اطلاعات جدیدی در مورد تغییرات iOS 17 به اشتراک گذاشته است. اینها می‌تواند شامل ویژگی‌های اساسی در برنامه Music باشد، به خصوص وقتی صحبت از ناوبری درون برنامه باشد.

به غیر از Music، افشاکننده بیان می‌کند که برنامه Home شاهد تغییرات اساسی خواهد بود. این علاوه بر تغییرات جزئی در اپلیکیشن‌های Find My ،Mail ،Reminders ،Files ،Fitness و Wallet است. جای تعجب نیست که iOS 17 ممکن است برنامه جدیدی را برای پشتیبانی از هدست AR/VR که شایعه شده است معرفی کند. با وجود اینکه این گزارش جزئیات زیادی را شامل نمی‌شود، می‌توانیم فرض کنیم که این برنامه برای تغییر تنظیمات هدست و سفارشی سازی آن است.

جدا از این ویژگی‌های جهانی iOS 17، کد این سیستم عامل ممکن است برخی از مشخصات را در مورد سری آیفون ۱۵ آینده فاش کرده باشد. اگر اطلاعات دقیق باشد، همه مدل‌های آیفون ۱۵ واقعاً دارای جزیره دینامیک و USB Type-C خواهند بود. با این حال، به نظر می‌رسد که تنها دو مدل آیفون ۱۵، احتمالاً ۱۵ پرو و ۱۵ اولترا، از سرعت انتقال USB 3.2 سریعتر پشتیبانی می‌کنند. بنابراین مدل‌های پایین‌تر آیفون ۱۵ می‌توانند از پورت USB-C استفاده کنند و در عین حال پیشرفت‌های سرعت را از دست بدهند.

در نهایت، به نظر می‌رسد که اپل امسال با گنجاندن یک نرم افزار پردازش تصویر پیشرفته‌تر، ویژگی‌های انحصاری بیشتری را به آیفون ۱۵ اولترا خواهد داد. آیفون ۱۵ پرو به طور بالقوه این افزوده را از دست خواهد داد، زیرا این شرکت تلاش می‌کند این دو مدل را از هم متمایز کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید