iOS 16 موجب از دست رفتن هوم هاب در آیپدها خواهد شد

 iOS 16 موجب از دست رفتن هوم هاب در آیپدها خواهد شد

MacRumors گزارش می‌دهد که اپل دیگر به شما اجازه نمی‌دهد از iPad به عنوان یک هوم هاب برای کنترل لوازم جانبی HomeKit از iOS 16 استفاده کنید. متنی که ظاهراً در دومین نسخه بتای توسعه‌دهنده iOS 16 توسط نویسنده MacRumors یافت شده است، استیو موزر، این تغییر را توضیح می‌دهد.

بر اساس گزارش‌ها، متنی در برنامه Home می‌گوید: «برای بهره‌مندی از ویژگی‌هایی مانند دریافت اعلان‌های لوازم جانبی و اجازه دادن به افراد دیگر برای کنترل خانه خود، به یک هوم هاب نیاز دارید.» «شما نمی‌توانید خانه‌های مشترک را ببینید تا زمانی که آن خانه‌ها نیز به جدیدترین HomeKit ارتقا داده شوند. iPad دیگر به عنوان یک هاب خانگی پشتیبانی نخواهد شد.”

هوم هاب دیگر با iOS 16 در آیپد در دسترس نیست

 iOS 16 موجب از دست رفتن هوم هاب در آیپدها خواهد شد

اگر تغییر همانطور که متن یافت شده نشان می‌دهد اعمال شود، به این معنی است که باید از هوم پاد، هوم پاد مینی یا اپل تی وی به عنوان مرکز اصلی خود در هنگام ارتقا به iOS 16 استفاده کنید. اما همانطور که MacRumors اشاره می‌کند، صفحه وب پیش‌نمایش iOS 16 شرکت می‌گوید که «فقط Apple TV و HomePod به‌عنوان هوم هاب پشتیبانی می‌شوند»، که به نظر ما نشان می‌دهد که اپل واقعاً در حال برنامه‌ریزی برای حذف پشتیبانی از iPads است.

اگرچه این تغییر ممکن است ناامید کننده باشد، اما خبرهای خوبی در زمینه خانه هوشمند برای iOS 16 وجود دارد. این به روز رسانی شامل یک برنامه Home کاملا جدید با ویژگی‌هایی مانند بخش دسته بندی‌های جدید و برگه خانه بازطراحی شده خواهد بود. به‌روزرسانی بعدی iOS 16، پشتیبانی از Matter را اضافه می‌کند، استاندارد جدید اتصال خانه هوشمند با پشتیبانی گسترده صنعت که قرار است پاییز امسال عرضه شود. پشتیبانی بعدی Matter ممکن است سرنخی در مورد اینکه چرا اپل پشتیبانی هوم آی‌پد را کنار می‌گذارد: در حالی که هیچ آی‌پدی از Thread، یک پروتکل شبکه خانگی هوشمند استفاده شده توسط Matter، Apple TV 4K و HomePod mini پشتیبانی نمی‌کند.

یک دیدگاه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید