سیستم عامل iOS 16 با اعلان‌های بهبودیافته در راه است!

سیستم عامل iOS 16 با اعلان‌های بهبودیافته در راه است! کنفرانس سالانه توسعه‌دهندگان اپل (WWDC) در سراسر جهان قرار است در ۶ ژوئن (۱۶ خرداد) آغاز شود و در نهایت آخرین نسخه‌های سیستم عامل‌های موبایل، دسکتاپ و پوشیدنی اپل مشخص می‌شود. مارک گورمن از بلومبرگ بیان کرد که سیستم عامل iOS 16، مدیریت اعلان‌ها و ویژگی‌های جدید ردیابی سلامت را به همراه خواهد داشت، با این حال جزئیات خاصی در این گزارش ذکر نشده است.

سیستم عامل iOS 16 با چه چیزهایی سازگار است؟

سیستم عامل iOS 16 با اعلان‌های بهبودیافته در راه است! - gsmarena 001 ۸علاوه بر این، Gurman گزارش می‌دهد که نسخه‌های بتا سیستم عامل iOS 16 (با اسم رمز Sydney) ارجاعات متعددی به هدست واقعیت مجازی اپل که مدت‌ها شایعه شده بود، دارد که نشان می‌دهد ممکن است یک نسخه نمایشی فنی از سیستم عامل rOS آن را در این رویداد روی صحنه ببینیم. این هدست در این رویداد معرفی نخواهد شد اما انتظار می‌رود که در سه ماهه چهارم امسال یا در ماه‌های اول سال ۲۰۲۳ وارد بازار شود.

سیستم عامل iOS 16 با اعلان‌های بهبودیافته در راه است! - gsmarena 003 ۲نسخه iPadOS 16 ممکن است یک رابط کاربری چندوظیفه‌ای بازنگری‌شده به همراه داشته باشد، در حالی که انتظار می‌رود watchOS 9 ویژگی‌های جدید ردیابی سلامت و فعالیت را اضافه کند و باید دید اپل برای به‌روزرسانی‌های macOS و tvOS خود چه برنامه‌ای در نظر گرفته است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید