آپدیت iOS 16.1 چه قابلیت‌هایی به همراه دارد؟

آپدیت iOS 16.1 چه قابلیت‌هایی به همراه دارد؟در حال حاضر گفته شده است که در تاریخ ٢۴ اکتبر (٢ آبان)، از iPadOS 16 رونمایی شده و  آپدیت iOS 16.1 نیز منتشر خواهد شد. طبق گفته شرکت اپل، آپدیت iOS 16.1 برای آیفون ٨ و مدل‌های جدیدتر در دسترس خواهد بود.

آپدیت iOS 16.1

آپدیت iOS 16.1 چه قابلیت‌هایی به همراه دارد؟

در میان قابلیت‌های جدید، ما به عملکرد Live Activities اشاره می‌کنیم که به شما امکان می‌دهد رویدادهای ورزشی و مسابقات را در صفحه قفل دنبال کنید. این به ویژه برای کاربران آیفون ١۴ پرو و آیفون ١۴ پرو مکس که دارای صفحه‌نمایش همیشه روشن هستند، بسیار مهم است.

 در فریمور جدید، امکان حذف اپلیکیشن Wallet وجود خواهد داشت، هرچند برنامه‌های Apple Pay Apple Cash و Apple Card بدون آن کار نمی‌کنند. همچنین ویژگی‌های جدید خانه هوشمند و پشتیبانی از یک کتابخانه عکس مشترک در iCloud وجود خواهد داشت. علاوه بر این امکان عضویت در سرویس +Fitness  نیز وجود خواهد داشت که از اپلیکیشن Fitness پشتیبانی دریافت می‌کند.

آپدیت iOS 16.1 چه قابلیت‌هایی به همراه دارد؟

همچنین برای آیفون Xr و برخی مدل‌های دیگر، نماد درصد شارژ باتری در نماد سطح شارژ ظاهر می‌شود. شایان به ذکر است، پیش از این گزارش شده بود که iPad Pro جدید با پردازنده M2 می‌تواند نسخه ساده شده macOS را دریافت کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید