نسخهiOS 16.1 باعث فریز و سبز شدن صفحه‌نمایش آیفون ۱۳ و ۱۴ می‌شود!

نسخه iOS 16.1 نمایش درصد باتری را برای تمام آیفون‌های دارای Face ID به ارمغان می‌آوردآخرین به‌روزرسانی سیستم عامل اپل، iOS 16.1 مملو از اشکالات گزارش شده توسط کاربران است. باگ جدید نه تنها خط آیفون ۱۴، بلکه مدل‌های سری آیفون ۱۳ را نیز تحت تأثیر قرار داده است. 

برخی از آیفون‌های ۱۴ پرو و ​​آیفون ۱۳ با خطای عجیب فریز شدن مواجه شده‌اند؛ در واقع دستگاه گاهی اوقات به طور کامل پاسخ نمی‌دهد. این مشکل پس از به‌روزرسانی کاربران آیفون به iOS 16.1 که هفته گذشته منتشر شد، به وجود آمد و تعدادی از کاربران آیفون ۱۴ پرو بلافاصله این مشکل گزارش کردند.

گزارش شده است که نمایشگر گوشی آیفون به ویژه در منوی جستجوی Spotlight فریز می‌شود و گوشی به شما اجازه رفتن به صفحه‌ اصلی را نمی‌دهد، اما امکان جابجایی بین برنامه‌ها در برخی موارد همچنان وجود دارد. 

علاوه بر فریز زدن، کاربران آیفون ۱۳ با یک مشکل نمایشگر عجیب‌تری نیز مواجه شده‌اند که باعث سبز شدن صفحه‌نمایش می‌شود. این مشکل هم پس از به‌روزرسانی به iOS 16.1 خود را نشان داد و به محض سبز شدن صفحه‌نمایش، چیز دیگری روی آن قابل مشاهده نیست.

نسخهiOS 16.1 باعث فریز و سبز شدن صفحه‌نمایش آیفون ۱۳ و ۱۴ می‌شود! - Apple what happened to the quality iOS 161 causes iPhoneباید دید اپل چه زمانی این مشکلات را برطرف خواهد کرد، اما احتمال زیادی وجود دارد که iOS 16.2 به زودی منتشر شود. در واقع گزارشاتی وجود دارد که می‌گوید اپل در حال کار بر روی افزودن ویژگی‌ها و اطلاعات بیشتر به برنامه آب و هوای موجود برای iOS است و نسخه بتای iOS 16.2 با چند نوآوری همراه خواهد بود. 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید