iOS 15 به طور خودکار Lens Flare را از عکس‌ها حذف می‌کند

Lens Flareاپل iOS 15 نسخه بتا ۴ یک هفته است که در دسترس است، اما به نظر می‌رسد تغییری رخ داده که تا کنون مورد توجه قرار نگرفته است. با گزارش چندين كاربر Reddit و رسانه‌هاي اجتماعي، به نظر مي‌رسد كه نسخه بتاي جديد مي‌تواند پس از پردازش، Lens Flare را از بين ببرد.
آیفون مدت‌ها است که به خاطر میزان Lens Flare که تصاویر ضبط می‌کنند، بدنام شده، در حالی که برخی ظاهر آن را دوست دارند، برخی ترجیح می‌دهند این مورد در عکس‌هایشان نباشد.
یکی از کاربران Reddit می‌گوید، عکسی گرفته و متوجه Lens Flare شده است، اما وقتی بعدا به تصویر نگاه کرده، Flare تصویر از بین رفته‌است. این نشان می‌دهد که iOS در این مدت عکس را کمی پردازش کرده است.
این موضوع قبلا جایی گزارش نشده است. این عکس در فضای باز گرفته شده و کاربر فکر می‌کرد به دلیل Flare شدن لنز عکس خراب شده است. (باید بعدا ویرایش شود) با این حال این کاربر وقتی به خانه رسیده متوجه شده Lens Flare از بین رفته است، علیرغم اینکه در عکس زنده هنوز این موضوع وجود داشت، به این معنی که پردازش پست خودکار به اندازه‌ای هوشمند شده که می‌تواند Lens Flare را حذف کند!
iOS 15 به طور خودکار Lens Flare را از عکس‌ها حذف می‌کند - image 2021 08 04 220556
اپل در مورد چنین ویژگی چیزی نگفته است و شایان ذکر است که iOS 15 هنوز در مرحله بتا است.
iOS 15 به طور خودکار Lens Flare را از عکس‌ها حذف می‌کند - image 2021 08 04 220718
تغییراتی وجود دارد که در طول فرآیند بتا رخ می‌دهد و به احتمال زیاد این مورد یک اشکال است و چیزی است که اپل قرار است بعدا به عنوان یک ویژگی آن را مورد توجه قرار دهد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید