نسخه iOS 15.4 با ۱۲۳ ایموجی جالب و جدید همراه شد

نسخه iOS 15.4 با ۱۲۳ ایموجی جالب و جدید همراه شدهمانطور که قبلاً شنیده‌اید، اپل اکنون نسخه iOS 15.4 را برای همه آیفون‌های پشتیبانی‌شده منتشر کرده است. این به‌روزرسانی توانایی مورد انتظار را برای باز کردن قفل آیفون با Face ID با پوشیدن ماسک (بدون نیاز به Apple Watch) و ویژگی Tap to Pay در آیفون برای تُجار را به ارمغان می‌آورد. اپل اینسایدر گزارش می‌دهد که در کنار آن‌ها، اپل ۱۲۳ ایموجی جدید را نیز با نسخه iOS 15.4 جدید برای آیفون‌ها به ارمغان می‌آورد.

۱۲۳ ایموجی جدید در نسخه iOS 15.4 کدامند؟

اکنون تعداد ۱۲۳ ایموجی جدید با این به‌روزرسانی عرضه می‌شوند که شامل ایموجی جالب “صورت ذوب‌ شده” به همراه یک ایموجی ترول و همچنین ایموجی شخص باردار می‌شود. لیست ایموجی‌های جدید شامل تمام ۱۱۲ ایموجی است که توسط کنسرسیوم یونیکد برای گنجاندن در Emoji 14.0 تایید شده‌اند.

نسخه iOS 15.4 با ۱۲۳ ایموجی جالب و جدید همراه شد - Emojipedia Apple iOS 15 4 All New RGI Emojis 2این بیشترین تعداد ایموجی‌های شکلک معرفی‌شده در رویداد اپل از زمان iOS 11.1 است. در لیست ایموجی‌های جدید، «چهره با چشمی که نگاه می‌کند»، «صورتی که با اشک‌ها همراه هست» و «صورتی با چشم‌های باز و دست روی دهان» نیز وجود دارد که با نمونه معرفی‌شده در iOS 11.1 یکسان است. علاوه بر این‌ها، آخرین ایموجی جدید در اینجا با “چشمان بسته” همراه می‌شود و برای مثال با بیان سرگرمی مورد استفاده توسط گوگل مطابقت دارد.

همچنین دو ایموجی با جنسیت خنثی از جمله شخص با تاج و شخص باردار وجود دارد. در دسته‌بندی اعضای بدن، ایموجی لب وجود دارد که به زیر مجموعه اشکال فانتزی ایموجی ترول اضافه می‌کند.

اما فقط این ایموجی‌ها در این به‌روزرسانی نیستند؛ هفت ایموجی با ژست جدید از جمله «دست راست» و «دست چپ»، «دست‌های قلب» و «نمایه اشاره‌کننده به بیننده» وجود دارد و از سوی دیگر، Handshake Emoji مجموعه ای از ۲۵ گزینه جدید رنگ پوست را برای انتخاب شما دارد.

و ۱۸ ایموجی دیگر وجود دارد که دسته‌بندی‌های مختلفی را پوشش می‌دهند و در میان آن‌ها، آشیانه خالی و لانه با تخم مرغ، لوبیا، کوزه، شناور زمین بازی و کارت شناسایی را می‌یابیم.

اگر آیفون خود را به نسخه iOS 15.4 آپدیت کرده باشید، اکنون در دسترس هستند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید