مچ بند Mi Band 7 Pro در ماه جولای معرفی می شود

مچ بند Mi Band 7 Pro در ماه جولای معرفی می شود

شرکت شیائومی هفته گذشته Mi Band 7 را معرفی کرد و در میان به‌روزرسانی‌ها، نمایشگر بزرگ‌تر با 25 درصد سایز بیشتر در این مدل به کار گرفته شد. نمایشگر همچنین دارای حالت Always On بوده که در نسل پیشین مشاهده نشد. متاسفانه این مدل فاقد GPS بوده که ناراحتی طرفداران را به دنبال داشت و در حال حاضر Redmi Smart Band Pro دارای حالت AOD، صفحه نمایش بزرگتر و GPS است. حال گفته شده که شرکت شیائومی قصد دارد بزودی مچ بند Mi Band 7 Pro را معرفی کند.

این مدل دارای نمایشگر بزرگتر، GPS داخلی و باتری پرظرفیت‌تری خواهد بود. البته چنین دستگاهی قبل از معرفی Band 7 معمولی از طریق اپلیکیشن Mi Door Lock نیز به بیرون درز کرد.

مچ بند Mi Band 7 Pro در راه است

مچ بند Mi Band 7 Pro در ماه جولای معرفی می شود

تاکنون هیچ یک از فاش‌شده‌ها جزئیاتی را ارائه نکرده است که نسخه «Pro» چه چیزی را نسبت به نسخه ساده دارد. اما احتمالاً چیزی شبیه به بند Redmi بوده که از صفحه نمایش بزرگ، GPS و باتری بزرگتر بهره می‌گیرد.

شیائومی 12 اولترا در ماه جولای رونمایی خواهد شد که اولین محصول این شرکت با دوربین لایکا خواهد بود. گفته شده مچ بند می بند  7 پرو هم در همین رویداد معرفی خواهد شد. به هر حال جهت کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند تا مشخص شود برند چینی چه برنامه‌ای دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید