قابلیت اشتراک گذاری لینک در استوری اینستاگرام، برای همهٔ کاربران فراهم شد

اشتراک گذاری لینک در استوری اینستاگراماینستاگرام اعلام کرده است که قابلیت اشتراک گذاری لینک در استوری اینستاگرام را برای همه کاربران خود گسترش می‌دهد. این شرکت آزمایش قابلیت اشتراک گذاری لینک در استوری اینستاگرام را در ماه ژوئن (خرداد-تیر) آغاز کرد و در اواخر آگوست (مرداد-شهریور) پیوندهای Swipe-up را با آن جایگزین کرد.

از آنجایی که مورد دوم فقط برای حساب‌هایی که تأیید شده یا بیش از ده هزار(۱۰k) دنبال کننده دارند، در دسترس بود. استیکرهای لینک به کاربران بیشتری امکان می‌دهد بدون در نظر گرفتن وضعیت تأیید شده حساب‌ها و تعداد دنبال‌کنندگان، URLهای خارجی را از طریق Stories به اشتراک بگذارند.

علاوه بر این، استیکرهای لینک به بینندگان استوری اجازه می‌دهند که به آن پاسخ دهند و با حساب ارتباط برقرار کنند، برخلاف Swip-up پیوند‌های استوری، که اجازه هیچ گونه تعاملی را نمی‌داد.

اشتراک گذاری پیوندچگونه قابلیت اشتراک گذاری لینک در استوری اینستاگرام را استفاده کنیم؟

  • همانطور که سابقا انجام می‌دادید، محتوا را در استوری خود ضبط یا آپلود کنید.
  • ابزار برچسب را از نوار پیمایش بالا انتخاب کنید.
  • برای افزودن URL مورد نظر خود، روی برچسب Link ضربه بزنید و روی Done ضربه بزنید.
  • اکنون استیکر Link را مانند سایر استیکرها در استوری خود قرار دهید و روی آن ضربه بزنید تا گزینه‌های رنگی را ببینید.
  • پس از پایان یافتن موقعیت و رنگ استیکر، آن را پست کنید.

Instagram Stories for Online Conversion - Join

اینستاگرام می‌گوید در حال کار بر روی راه‌های بیشتری برای قابلیت اشتراک گذاری لینک در استوری اینستاگرام است. تا اجازه سفارشی سازی استیکرها را به کاربران بدهد. همچنین، توجه داشته باشید که بر خلاف ویژگی لینک Swip-up، جایی که برای باز کردن صفحه web، استوری را به سمت بالا می‌کشیدید، برای بازدید از URL، باید روی برچسب پیوند ضربه بزنید.

این شرکت همچنین به رسانه‌های اجتماعی گفت که حساب‌های جدید و حساب‌هایی که مکررا مواردی مانند سخنان   تنفر و اطلاعات نادرست را به اشتراک می‌گذارند، یا سایر محتوایی که دستورالعمل‌های انجمن ما را نقض می‌کنند، به برچسب پیوند دسترسی نخواهند داشت.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید