قابلیت جدید برنامه اینستاگرام برای سیستم عامل iOS پست‌های پیشنهادی را نشان می‌دهد

قابلیت جدید برنامه اینستاگرامطبق اعلام رسمی، قابلیت جدید برنامه اینستاگرام به کاربران سیستم عامل iOS اجازه خواهد داد تا بتوانند در منو خانه، پست‌های پیشنهادی بیشتری را از پیج‌های مختلف مشاهده کنند.

به نقل از 9To5Mac، پیامرسان اینستاگرام تقریبا از همان زمان انتشار قابلیتی داشته که با استفاده از آن کاربران می‌توانستند تا در یک تب جدید که با علامت ذره‌بین مشاهده می‌شود، محتوای پیشنهاد شده خود پیامرسان را مشاهده کنند. با این حال تماشای این محتوا هم‌اکنون با ویژگی تازه‌ای که برای آن اعلام شده، در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

تفاوت قابلیت جدید برنامه اینستاگرام با منو جستجو چیست؟

قابلیت جدید برنامه اینستاگرامدر واقع این ویژگی باعث می‌شود تا هنگامی که در میان پست‌های اصلی از پیج‌های دنبال شده خود می‌گردید، پست سایر پیج‌های پیشنهاد شده مرتبط نیز نمایش داده شوند تا پس از رسیدن به بخش Your’re all caugh up دیگر پست‌های تکراری را مشاهده نکنید. البته باید در نظر داشت که این قابلیت جدید برنامه اینستاگرام باعث نمی‌شود تا پست‌های متفاوت و تازه دوستان خود را از دست بدهید، بلکه پیشنهادی‌های جدید را در میان آن‌ها نمایش خواهد داد که عملا راه مناسبی برای پیدا کردن پیج‌های متفاوت خواهد بود.

همچنین هر موقع که بخواهید این ویژگی را غیرفعال کنید، گزینه Snooze در دسترس شما خواهد بود تا برای چند چند روز، نمایش محتوای پیج‌های دیگر را قطع کنید. با این حال جالب است بدانید که این قابلیت در حال حاضر در دست آزمایش بوده و در نسخه‌هایی محدود برای کاربران iOS در دسترس قرار گرفته است.

علاوه بر اضافه کردن قابلیت جدید برنامه اینستاگرام ما یک گزینه دیگر به نام Snooze را اضافه کرده‌ایم که با زدن آن، کاربران می‌توانند تا ۳۰ روز نمایش پست از دیگر پیج‌ها را قطع کنند. همچنین اگر یک پست خاص از محتوای پیشنهادی برای شما جالب نیست، همیشه می‌توانید آن را ریپورت کنید. اما باید بدانید که قطع کردن همیشگی نمایش پست‌های پیشنهادی عملا غیر ممکن خواهد بود.

در کنار موارد فوق، شاید یکی از بهترین دسترسی‌های این قابلیت جدید برنامه اینستاگرام این باشد که حال شما می‌توانید از میان علایق و موضوعات مختلف، یک یا چند مورد را انتخاب کرده و بیشتر به دیدن محتوایی بپردازید که از آن لذت می‌برید! برای مثال اگر دیدن پست‌های ورزشی مربوط به والیبال یا فوتبال لذت می‌برید، می‌توانید آن را در این نسخه تست از Instagram اعمال کنید.

لازم به ذکر است که هنوز درباره تاریخ دقیق عرضه این نسخه برای کاربران اندرویدی و غیرمحدود، موردی توسط سازندگان اعلام نشده است. همچنین اگر قصد تغییر پسوورد اکانت خود را داشته باشید، می‌توانید به این مطلب مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید