اکنون Reels اینستاگرام می‌توانند دو برابر بیشتر باشند

Reels اکنون Reels اینستاگرام می‌تواند تا یک دقیقه طول بکشید، که این دو برابر مدت زمان ۳۰ ثانیه قبلی است. اینستاگرام در ابتدا با یک محدودیت زمانی کوتاه ۱۵ ثانیه‌ای برای Reels شروع به کار کرد و بعد از یک ماه سریعا آن را دو برابر کرد. Reels اکنون تقریبا یک ساله است، بنابراین به نظر می‌رسد زمان آن رسیده که دوباره به روزرسانی شود.

Image

تا همین اواخر، TikTok همچنین فیلم‌ها را با طول ۶۰ ثانیه پخش می‌کرد و با این محدودیت زمانی سیستم عامل تیک تاک منفجر شد. بنابراین احتمالا عاقلانه است که اینستاگرام محدودیت ویدیوی کوتاه خود را گسترش دهد تا به سازندگان کمی فضای بیشتری برای کار بدهد. محدودیت‌های کمتر TikTok برای ساخت فیلم‌ها، داستان سرایی و موارد دیگر بهتر بود و این شرکت همچنان توانست سرعت برنامه را نیز حفظ کند.

TikTok به تازگی محدودیت خود را به مدت سه دقیقه برای همه سازندگان کاهش داده است، بنابراین وقت آن رسیده بود که اینستاگرام نیز محدودیت‌های خود را کاهش دهد. اینستاگرام هنوز  جزئیاتی در مورد وضعیت  Reels به اشتراک نگذاشته، اما مدیر اینستاگرام، آدام موسری، در ژانویه گفت که ما باید صادق باشیم که TikTok در این مورد پیش است. برای آنچه ارزش دارد بنابراین باید تلاش بیشتری برای رسیدن به آن انجام دهیم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید