به روز رسانی موارد دلخواه در اینستاگرام به شما امکان می‌دهد ابتدا موارد دلخواه خود را ببینید

 به روز رسانی موارد دلخواه در اینستاگرامبه نظر می‌رسد که اینستاگرام ممکن است روی ویژگی‌ای کار کند که به روز رسانی موارد دلخواه در اینستاگرام نام دارد(Favorites). این ویژگی به ما این امکان را می‌دهد که در قسمت feed موارد دلخواه بیشتری داشته باشید.
به گفته توسعه دهنده موبایل و الساندرو پالوزی، به روز رسانی احتمالی در آینده به کاربران امکان می‌دهد لیستی از حساب‌های مورد علاقه خود ایجاد کنند. پالوزی توضیح داد که حساب‌های موجود در این لیست در فید کاربر بیشتر ظاهر می‌شود.
How to show or hide the number of likes on Instagram - Betechwise

به روز رسانی موارد دلخواه در اینستاگرام

اینستاگرام در اسکرین شاتی از به روز رسانی موارد دلخواه در اینستاگرام که توسط پالوزی به اشتراک گذاشته شده‌است توضیح می‌دهد: پست‌های مورد علاقه شما در فید بیشتر نشان داده می‌شود. وقتی شما موارد دلخواه خود را ویرایش می‌کنید، اعلان نمی‌فرستیم.
Instagram Engagement: Everything You Need to Know [Exclusive Stats] |  Socialbakers
آدام ماسری، سرپرست اینستاگرام در توضیح نحوه رتبه بندی فیدها و استوری‌ها در به روز رسانی موارد دلخواه در اینستاگرام گفت که این شرکت عوامل مختلفی را در نظر می‌گیرد. اول، پست‌های اخیر افرادی که دنبال می‌کنید در نظر می‌گیرد. سپس، به ترتیب اهمیت، مواردی مانند میزان محبوبیت پست و قالب آن را در نظر می‌گیرد. چند بار با شخصی که محتوا را در هفته‌های اخیر ارسال کرده، ارتباط برقرار کرده‌اید. چند پست را در اینستاگرام دوست دارید و سابقه تعامل شما با دیگران چطور است.
Instagram is now testing ads in the Shop tab - The Verge
پس از آن، اینستاگرام پیش بینی می‌کند که چقدر احتمال دارد چند ثانیه را صرف یک پست کنید، در مورد آن نظر دهید، آن را دوست داشته باشید، آن را ذخیره کنید یا روی عکس نمایه ضربه بزنید. ماسری می‌گوید: هر چه بیشتر احتمال داشته باشد که اقدامی انجام دهید و هرچه این عمل را سنگین‌تر کنیم، پست را بالاتر می‌بینید.
هر چند ممکن است فید با موارد دلخواه در به روز رسانی موارد دلخواه در اینستاگرام تغییر کند. اما ممکن است برای کسانی که به یک موضوع خاص علاقه دارند، خبر خوبی است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید