آپدیت اینستاگرام اینبار قابلیت کنترل محتوا را به برنامه اضافه می‌کند

آپدیت اینستاگرامطبق اعلام رسمی، ظاهرا آپدیت اینستاگرام اینبار با معرفی قابلیت Senstive Content Control همراه خواهد شد تا بتوانید به راحتی محتوای نمایش داده شده را طبق میل خود تنظیم کرده و از به تصویر کشیده شدن چیزی که دوست ندارید جلوگیری کنید!

به نقل از 9To5Mac، برنامه Instagram در حال حاضر بستری برای نمایش محتوای ضبط شده توسط کاربران، شرکت‌ها و در کل افرادی است که می‌خواهند دیده شوند. با این وجود همه افراد محتوای مناسبی را منتشر نمی‌کنند و از طرفی ممکن است چنین چیزهایی برای برخی از افراد مورد پسند بوده و افراد دیگر آن را کاملا توهین‌آمیز، نژاد پرستانه یا در کل نامناسب بدانند. در نتیجه، اینجاست که قابلیت Senstive Content Control به کار شما خواهد آمد!

با این قابلیت در واقع می‌توانید بین نمایش مقدار زیاد، کم یا متوسط محتوای حساس (که معمولا سیاسی یا برای برخی افراد نژاد پرستانه هستند) یک گزینه را انتخاب کنید. گزینه‌های این بخش در آپدیت اینستاگرام به شرح زیر است:

  • گزینه Allow؛ نمایش هرگونه محتوا
  • گزینه Limit؛ حالت عادی و همیشگی اینستاگرام که در آن ممکن است چنین محتوایی را مشاهده کنید
  • گزینه Limit Even More؛ فیلتر کامل محتوای نامطلوب و حساس

اظهار سازندگان درباره آپدیت اینستاگرام

How to save a post as a draft on Instagram - Information News

به نظر ما همه کاربران باید قادر باشند تا اینستاگرام را به تجربه‌ای که خودشان می‌خواهند تبدیل کنند (محتوایی که دوست دارند ببینند). در واقع این مسیر را با قابلیت بستن کامنت یا دسترسی دیگر افراد به اکانت مورد نظر شروع کرده بودیم، اما حال این قابلیت جدید دسترسی شما به محتوای حساس را محدودتر یا بیشتر خواهد کرد. می‌توانید انتخاب کنید که همه چیز مثل همان روال سابق باشد، یا اینکه بیشتر یا کمتر محتوای حساس را (در بخش Explore) تماشا کنید.

به گفته سازندگان تنها بخشی که در این قابلیت جدید مقداری محدود شمرده می‌شود حالت Allow برای دیدن محتوای حساس است که فقط برای کاربران بالای ۱۸ سال در دسترس خواهد بود. همچنین آن‌ها اظهار کرده‌اند که محتوای نمایش داده شده در این حالت هرگز قرار نیست تا با قوانین کلی اینستاگرام مخالفتی داشته باشد، اما در کل احتمال دارد که برای برخی از افراد نامناسب بوده و ترجیح بدهند که امثال آن را در این شبکه اجتماعی دنبال نکنند.

مطلب قبلیبا خودرو فراری در بازی Fortnite رانندگی کنید و دشمنان را زیر بگیرید!
مطلب بعدیوان پلاس بادز پرو با قابلیت قطع کردن صدای مزاحم و نگه داشتن شارژ داشتن تا ۳۸ ساعت معرفی شد

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید