پیام های مزاحم در اینستاگرام را با کمک ابزار جدید به راحتی فیلتر کنید!

اخیرا با اضافه شدن یک قابلیت جدید، می‌توانید پیام های مزاحم در اینستاگرام را حذف و به نحوی فیلتر کنید تا دیگر دایرکت با محتوای مدنظر را دریافت نکنید. با گیک‌تک همراه باشید.

دریافت کردن پیام‌های نامناسب و غیراخلاقی در اینستاگرام مشکلی است که شاید بسیاری از کاربران به خاطر وجود آن حتی این برنامه را نصب هم نمی‌کنند‌. با این وجود سازندگان این اپلکیشن محبوب فضای مجازی همیشه سعی کرده‌اند تا راه‌هایی را برای حذف اینگونه پیام‌ها در اختیار کاربران قرار دهند؛ اما چنان که به نظر می‌رسد، آن‌ها قصد دارند تا به کلی حتی امکان دیده شدن و دریافت این پیام‌ها را هم برای کاربر قطع کنند!

در واقع این پیام های مزاحم در اینستاگرام در قالب Request ظاهر می‌شوند که همگی از طرف اکانت‌های ناشناس یا حتی افرادی هستند که حتی آن‌ها را نمی‌شناسید. با این حال طبق سیاست جدید سازندگان، قرار است تا لیستی از اموجی‌ها و پیام‌ها به عنوان کلمه کلیدی اضافه شوند که دیدن آن‌ها در پیام‌های بخش Request فیلتر می‌شود. این کار مانع دیده شدن پیام‌های پیشنهادی و غیر اخلاقی شده و محیط امنی را برای کاربران ایجاد می‌کند.

پیام های مزاحم در اینستاگرام

با این وجود اگر چنین پیام‌هایی هنوز هم در دایرکت فرد مشاهده شود، کاربر می‌تواند با رفتن به بخش جدید در منو Privacy Settings روی گزینه Hidden Words کلیک کند تا کلمات یا اموجی‌هایی که قصد فیلتر کردن آن‌ها را دارد نمایش داده شوند. سپس اگر پیغامی از سوی کسی که نمی‌شناسید با محتوای چنین کلماتی برای شما ارسال شود، دیگر دیده نخواهد شد. با این حال اگر بخواهید پیغام‌های فیلتر شده را تماشا کنید، در همین منو می‌توانید به آن‌ها دسترسی داشته باشید.

علاوه بر قابلیت ذکر شده، پیام های مزاحم در اینستاگرام ممکن است توسط کاربری برای شما ارسال شود که آن را می‌شناسید. در نتیجه لازم به ذکر است که اگر شما این کاربر را بلاک کنید، دیگر چنین موردی پیش نخواهد آمد! به نحوی که اینستاگرام به صورت خودکار هر اکانت دیگری که آن فرد بسازد را هم برای شما بلاک خواهد کرد تا هرگز شاهد ارسال پیام توسط کاربر مورد نظر نباشید. در واقع هنوز مشخص نیست که این کار چگونه توسط این اپلکیشن به صورت هوشمند انجام می‌شود، اما انتظار می‌رود که روند آن با دنبال کردن جیمیل وصل شده به گوشی هوشمند فرد مورد نظر صورت بگیرد.

پیام های مزاحم در اینستاگرام

هر دو قابلیت ذکر شده درباره پیام های مزاحم در اینستاگرام و همچنین بلاک دائمی کاربران، به زودی و طی هفته‌های آینده در کشورهای مختلف آزمایش و سپس در نسخه جهانی منتشر خواهد شد.

منبع: GSM Arena

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید