پیشرفت هشتگ اینستاگرام با بروزرسانی جدید آن!

هشتگ اینستاگرام

اینستاگرام اعلام کرد که در حال آزمایش قابلیت جدیدی در هشتگ اینستاگرام است که به موجب آن کاربران می‌توانند در صفحه جدیدی هشتگ‌های مرتبط‌تر با موضوع جستجوی خود را مشاهده کنند و به صورت هدفمندتری به نتایج مورد نظر در آن موضوع دست پیدا کنند. در حال حاضر این صفحه جدید برای نمایش هشتگ‌های مرتبط‌تر تنها در دسترس تعداد محدودی از کاربران قرار گرفته است.

 هشتگ اینستاگرام مرتبط‌تر

پیشرفت هشتگ اینستاگرام با بروزرسانی جدید آن! - photo 2022 04 22 08 49 52

شبکه اجتماعی محبوب اینستاگرام، از طریق حساب کاربری خود در توییتر توضیح می‌دهد که با انجام این آزمایش قصد دارد، محتوای مرتبط‌تر مربوط به یک هشتگ اینستاگرام را به کاربران خود نشان دهد و در عین حال آن‌ها را از اتفاقات حال حاضر مربوط به آن هشتگ باخبر کند. در این آزمایش، فقط پست‌هایی با بیشترین لایک و ویدیوهای کوتاه (Reels) مربوط به هشتگ اینستاگرام به کاربران نمایش داده خواهند شد و جدیدترین پست‌هایی که با استفاده از یک هشتگ خاص پست شده‌اند، نمایش داده نمی‌شوند.

صفحه نمایش جدید محتوای هشتگ‌ها، ظاهرا هم اکنون با تعداد محدودی از کاربران در حال آزمایش است و هنوز مشخص نیست چه زمانی تمام کاربران اینستاگرام آن را مشاهده خواهند کرد.

هشتگ اینستاگرام از اولین باری که برای این برنامه معرفی شدند، تغییرات زیادی را دنبال کردند. در ابتدا از آن‌ها به عنوان روشی سرگرم‌کننده برای نمایش رویکرد عکس‌ها استفاده می‌شد، اما اکنون از آن‌ها برای مشاهده بیشتر عکس توسط کاربران و در نتیجه لایک بیشتر استفاده می‌شود.

پیشرفت هشتگ اینستاگرام با بروزرسانی جدید آن! - instagram reel 1920x1000 1

در چند وقت گذشته، قابلیت‌های زیادی به اینستاگرام اضافه شده یا در حال آزمایش هستند. از جمله این قابلیت‌های جدید می‌توان به پاسخ به پیام‌ها از فید اصلی و اشتراک‌گذاری راحت‌تر محتوا با مخاطبین اشاره کرد.

از سویی دیگر، یکی از بزرگترین رقبا اینستاگرام، تیک تاک است که شاید محبوبیت آن هم اکنون از یوتیوب نیز فراتر رفته باشد و به همین دلیل، شبکه اجتماعی متعلق به متا در حال بهبود قابلیت ریلز یا ویدیوهای کوتاه خود است که هسته اصلی محتواهای تیک تاک را تشکیل می‌دهند. به همین منظور، اخیرا قابلیت جمع‌آوری کمک مالی از طریق آن‌ها نیز به اینستاگرام اضافه شده است و کاربران برخی کشورها به آن دسترسی دارند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید