ریلیز اینستاگرام آپدیت شد

ریلیز اینستاگرام

از سال 2020، کمپانی متا با اضافه کردن ریلیز اینستاگرام به این شبکه اجتماعی محبوب، توانست تغییرات بزرگی را در بخش ویدیوهای بارگزاری شده در این پلتفرم ایجاد کند. ریلیز اینستاگرام به طور تقریبی همانند بخش شورت ویدیو پلتفرم یوتیوب عمل می‌کند و تا حدودی توانسته جایگاه بالاتری را نسبت به این قابلیت مشابه در سایر شبکه‌های اجتماعی به دست بیاورد.

رقابت بر سر قابلیت ریلیز اینستاگرام تا جایی پیش رفته که کمپانی گوگل از ابتدای سال جاری تصمیم گرفته است که شورت ویدیوهای یوتیوب را همانند ویدیوهای لانگ و معمولی، به بخش کسب درامد برای کاربران خود اضافه کند. این شرکت این اقدام را برای رقابت با ریلیز اینستاگرام و تیک تاک انجام داده است.

اکنون کمپانی متا، برای رقابت بیشتر با سایر پلتفرم‌ها و ارتقای کیفیت امکانات خود، با انتشار یک آپدیت جدید تغییرات جذابی را در بخش ریلیز اینستاگرام ایجاد کرده است. برخی از این تغییرات شامل ایجاد یک دیتا سنتر اصلی برای یافتن موزیک‌ها و هشتگ‌های پر طرفدار استفاده شده در ریلیزها، تغییرات در بخش ویرایش ویدیوها با اضافه کردن امکانات جدید و موارد دیکر می‌باشد.

کمپانی متا در رابطه با این آپدیت جدید اینگونه عنوان کرده است: ” ما همواره در تلاش هستیم تا اینستاگرام را به خانه‌ای امن برای سازندگان و تولید کنندگانی مانند شما تبدیل کنیم، تا بتوانید در کامل‌ترین شکل ممکن از خلاقیت خود استفاده کرده و آن را به سایر کاربران نشان دهید. ما همواره به دنبال راهی هستیم تا شما بتوانید به ساده‌ترین شکل ممکن با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید و از این راه به امرار معاش در زندگی خود بپردازید.”

این کمپانی در ادامه اضافه می‌کند: “ما امروز اعلام می‌کنیم که تغییراتی را در ریلیز اینستاگرام ایجاد کرده‌ایم تا مشکلات و باگ‌های پیشین آن را برطرف کنیم و کیفیت محتوای شما را بهبود ببخشیم. این تغییرات امکاناتی را برای شما فراهم می‌کند تا کاری که درحال حاضر در پلفترم ما درحال انجام آن هستید را، بتوانید به بهترین شکل ممکن انجام بدهید.”

به روزرسانی‌های کلیدی ریلیز اینستاگرام

ایجاد یک دیتا سنتر واحد برای یافتن هشتگ‌ها و موزیک‌های پر طرفدار برای استفاده در ریلیزهای خود

تغییرات بخش ویرایش ویدیوها، با اضافه کردن امکانات جدیدی نظیر قابلیت ادغام ویدیوها با یکدیگر، امکان اضافه کردن متن و استیکرهای مختلف بر روی آن‌ها، امکان اضافه کردن موسیقی و موزیک‌های مختلف به ویدیوهای خود

ارتقای اطلاعات آماری نمایش داده شده، که شامل داده‌هایی مانند میانگین زمانی که کاربران ریلیز شما را تماشا کرده‌اند، اطلاعاتی راجب سن و دیگر مشخصات آن‌ها که به بررسی بهتر مخاطبان صفحه اینستاگرامی شما کمک می‌کند و می‌توانید با استفاده از این اطلاعات، محتوای مناسب‌تری را تولید کنید و کیفیت ویدیوهای خود را ارتقا دهید.

ارتقای بررسی عمیق‌تر علاقه‌مندان به ریلیز اینستاگرام شما، برای بهبود کیفیت محتوای تولید شده و امکان جذب بیشتر مخاطب در سطح بین‌المللی

به طور کلی، اینستاگرام در تلاش است تا بستر مناسب‌تری را برای تولید کنندگان محتوا در پلتفرم خود فراهم کند، از آن جایی که رقابت برای سرمایه‌گذاری بر روی تولید کنندگان محتوای اورجینال در شبکه‌های اجتماعی مختلف درحال گسترش است، انتظار می‌رود که کمپانی متا در آپدیت‌های آینده نیز نگاه منحصر به فردی به این دسته از کاربران خود داشته باشد.

هم‌اکنون می‌توانید اینستاگرام و آپدیت جدید آن را از فروشگاه‌های اینترنتی مختلف نظیر گول پلی و اپ استور دریافت کنید.

منبع: iclarified

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید