بسته الحاقی بازی The Legend of Zelda: Breath of The Wild به نام Second Wind عرضه شد

طبق اعلام برخی سازندگان محلی، بسته الحاقی بازی The Legend of Zelda: Breath of The Wild به صورت غیر رسمی و رایگان عرضه شده که جزئیات بسیاری را به این عنوان اضافه می‌کند. با گیگ‌تک در توضیح برخی اطلاعات درباره این DLC همراه باشید.

بازی The Legend of Zelda: Breath of The Wild در واقع یکی از بهترین عناوین کنسول دستی نینتندو سوییچ است که فروش آن سود بسیاری را برای سازندگان و همچنین کمپانی نینتندو به همراه داشته است. اما نکته قابل توجه اینجاست که حمایت از این بازی چنان که انتظار می‌رفت صورت نگرفته و همین امر باعث شده تا برخی سازندگان و Modder ها خود دست به کار شده و یک DLC اضافه برای این عنوان با نام Second Wind طراحی و در نهایت عرضه کنند.

البته مود زدن روی بازی‌های ویدیویی و هک کردن آن‌ها یک امر بسیار عادی است که معمولا گروه‌های کرک کننده بازی‌ها به رایج‌ترین شکل آن را انجام می‌دهند؛ اما نکته قابل توجه اینجاست که بازی The Legend of Zelda: Breath of The Wild یک عنوان از کنسول دستی نینتندو سوییچ است و جزئیات بسیار زیادی در بسته الحاقی غیر رسمی Second Wind اضافه شده که چیزی از یک DLC رسمی کم ندارد!

همچنین لازم به ذکر است که هنوز مشخص نیست که آیا این بسته الحاقی در حالت عادی روی کنسول‌های نینتندو سوییچ اجرا شود؛ اما در حال حاضر اجرای آن روی CEMU که شبیه‌ساز بازی‌های این کنسول روی پلتفرم رایانه شخصی است، بدون مشکل انجام می‌شود. به هر حال این نسخه از بازی رسمی نیست و به همین دلیل قاعدتا نمی‌توان لینک آن را برای دانلود اضافه کرد.

تغییرات بازی بازی The Legend of Zelda: Breath of The Wild با به روزرسانی Second Wind

بازی The Legend of Zelda: Breath of The Wild

به علاوه برد اسلحه‌ها، یکی دیگر از تغییرات بزرگ در این بسته الحاقی اضافه شدن معبدهای جدید بوده و همچنین حال بازیکنان می‌توانند اسلحه‌های بیشتری را با مکانیزم جدید بسازند تا علاوه بر جزئیات داستانی، حس تازگی در گیم پلی بازی نیز حفظ شود.

۱۵ ماموریت فرعی جدید، ۸ منطقه جدید، ۲ کانتینر جدید، ۱۲ شمشیر یک دستی و ۱۰ شمشیر دو دستی، ۴ کمان، ۴ نیزه، ۱۲ سپر، و ۳۵ قطعه مختلف از زره بخشی از اضافه شده‌های این بسته الحاقی به بازی خواهد بود. حال اگر فکر می‌کنید که این جزئیات کافی نیست، وجود ۸ دشمن، ۲۸ حیوان، ۱۳ غول و ۲۰ شخصیت NPC را هم در نظر بگیرید!

در توضیحات این بسته الحاقی آمده است که:

بسته الحاقی Second Wind یک به روزرسانی غیر رسمی برای بازی بازی The Legend of Zelda: Breath of The Wild است که شامل چندین اسلحه، منطقه، دشمنان و همچنین شخصیت‌های NPC جدید خواهد بود. همچنین این آپدیت گیم پلی بازی را تا حد بسیاری ارتقا داده و آن را با مکانیزم جدید Craft آشنا خواهد کرد تا زمان بیشتری را در این بازی صرف کنید.

مناطق جدید را ببینید، چالش‌های جدید را به اتمام برسانید و در نهایت، از به روزرسانی تازه‌ای که بیش از ۵۰ نفر روی آن کار کرده‌اند لذت ببرید. این کار مدت‌ها برای ما وقت گرفته و سعی کرده‌ایم تا تجربه جدیدی را در کنار آنچه که از بازی بازی The Legend of Zelda: Breath of The Wild به خاطر داشتید را برای شما ارائه کنیم. برای مثال آیا غذای در حال پختن را در Item Shop دیده بودید؟ حال شما می‌توانید آیتم‌های جدیدی را مبادله کنید که در گذشته هرگز ندیده بودید!

بسته الحاقی Second Wind در حال حاضر در پلتفرم رایانه شخصی و توسط شبیه‌ساز CEMU قابل تجربه است و نسخه کنسولی آن احتمالا نیاز به نسخه هک شده نینتندو سوییچ خواهد داشت.

منبع: eTeknix

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید