برخی از iMac های M1 با نمایشگر کج به دست مشتریان رسیده‌اند

نمایشگر کجاگر یکی از M1 iMac های جدید را  خریده‌اید، ممکن است بخواهید نمایشگر کج آن را بررسی کرده و مطمئن شوید.

M1 iMac جدید اپل به تازگی وارد قفسه‌های فروشگاه شده‌است. در حالی که بررسی‌های رایانه رومیزی جدید مجهز به سیلیکون اپل با طراحی کاملاً جدید و عملکرد عالی آن بسیار درخشان بوده، اما به نظر می‌رسد این تجربه برای برخی از مشتریان کمی ناهموار بوده‌است.

همانطور که توسط MacRumors گزارش شده، برخی از M1 iMac دارای نقص ساخت هستند که  که باعث نمایشگر کج شده‌است. YouTuber iPhonedo ویدیویی را منتشر کرد که این  مشکل را اثبات می‌کند.

M1 iMac یک وسیله شگفت آور عالی است، اما متاسفانه دستگاه من روی پایه آن اشتباه نصب شده و بنابراین کج است، من شخصی نیستم که به چیزهای مورب اهمیت بدهم اما در صورت اینکه برای شما مهم است، iMac خود را بررسی کنید.

این گزارش همچنین به کاربری که از این موضوع در انجمنهای پشتیبانی اپل شکایت داشته و دیگری که در این باره در Reddit پست ارسال کرده، اشاره می‌کند.

نمایشگر کج iMac قابل درست شدن است؟

حتی MacRumors دریافت که واحد بررسی آنها دارای این مشکل بوده و با بررسی نحوه نصب آن، به نظر می‌رسد که این مشکل توسط مشتری قابل حل نیست.

در حال حاضر مشخص نیست که این موضوع چقدر گسترده است، اما ، همانطور که ما اکنون متوجه آن شده‌ایم، امیدوارم این مشکل یک موضوع نسبتا کم باشد. اگر اتفاقاً M1 iMac جدیدی دارید و کمی کج و معوج است، بدانید که این مشکل فقط مربوط به شما نیست.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید