iFixit با مایکروسافت برای ساخت ابزارهای تعمیر دستگاه‌های Surface همکاری می‌کند

iFixit

iFixit سال‌ها است که بخش مهمی از جامعه تعمیرات دستگاه‌های تلفن همراه بوده است. این شرکت می‌داند که گزارش در مورد قابلیت تعمیر دستگاه‌های جدید و ارائه مجموعه‌های ابزار برای افراد در جهت تعمیر گوشی‌های هوشمند در خانه چقدر مهم است.

آخرین اعلامیه IFixit ابزارهای تعمیر دستگاه‌های سرفیس مایکروسافت را برای ارائه دهندگان خدمات مجاز مایکروسافت، نمایندگی مایکروسافت و مشتریان تجاری مایکروسافت در دسترس قرار می‌دهد. این متخصصان تعمیر می‌توانند ابزارهای خدمات مایکروسافت را مستقیما از وب سایت تعمیرات فناوری خریداری کنند.

مایکروسافت گام بزرگی در جهت دسترسی به تعمیرات برای مشتریان خود برداشته است و زمان بندی آنها عالی است زیرا حق تعمیر در سراسر ایالات متحده شتاب می گیرد[…] وجود ابزارهای OEM در دسترس به تکنسین‌های تعمیر این امکان را می‌دهد که به مشتریان خود کمک کنند دستگاه‌های خود را برای همیشه سرپا نگه دارند.  – کایل وینز، مدیر عامل iFixit

 

Microsoft partners with iFixit to make Surface devices easier to repair |  TechSpot
مایکروسافت تمام ابزارها و لوازم جانبی را طراحی کرده است اما iFixit آنها را تولید خواهد کرد. این ابزارها برای چسباندن دقیق یا ریباند برای «مدل‌های انتخابی سرفیس مایکروسافت» استفاده می‌شوند و به همان روشی که با تمام قطعات و ابزارهای جایگزین آن انجام می‌شود، تحت کنترل کیفیت قرار خواهند گرفت.

قاب باندینگ صفحه نمایش سرفیس و قاب Reboding برای Microsoft Surface Pro 7+ (2020)، Microsoft Surface Pro 8 و Pro X در دسترس هستند. پوشش باتری سرفیس (برای محافظت از قسمت‌های داخلی دستگاه در هنگام جداسازی استفاده می‌شود) سازگار با: Surface Laptop 3 ( 13.6 اینچی و 15 اینچی)، Surface Laptop 4 (13.5 اینچی و 15 اینچی)، Surface Laptop Go، Surface Laptop SE و Surface Laptop Studio نیز در دسترس است.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید