نمایشگاه IFA 2022 به زودی در برلین!

نمایشگاه IFA 2022

نمایشگاه فناوری آلمان اعلام کرده است که در اواخر امسال به صورت حضوری برگذار خواهد شد. IFA که از ۲ تا ۶ سپتامبر (۱۱ تا ۱۵ شهریور) ۲۰۲۲ در برلین برگزار می‌شود، به این منظور بازخواهد گشت تا آخرین تحولات در لوازم الکترونیکی مصرفی، لوازم خانگی، فناوری اطلاعات و ارتباطات راه دور را به نمایش بگذارد.

IFA در این باره بیان کرد:

بالاخره زمان آن فرا رسیده است که «واقعی شویم» و یک بار دیگر یک نمایشگاه تجاری در اندازه کامل در محوطه Messe برلین و در شهری که نه تنها پایتخت بزرگ‌ترین بازار مصرف اروپا است، بلکه به عنوان یک مرکز رسانه‌ای اروپایی تکامل‌یافته، سازماندهی کنیم. به علاوه بسیاری از پیشروهای جهانی و برندها قبلا مشارکت خود را اعلام کرده‌اند. از هم‌اکنون، تقاضای زیادی برای بخش IFA Fitness & Digital Health و بخش لوازم خانگی ثبت کرده‌ایم.»

Jens Heithecker، مدیر اجرایی IFA، معاون اجرایی گروه Messe Berlin

نمایشگاه IFA 2022 به زودی در برلین! - gsmarena 000 ۲مکان Messe از ۱ آوریل ۲۰۲۲ (۱۲ فروردین) برای اولین نمایشگاه تجاری با محدودیت‌های COVID-19 باز شده است و بازدیدکنندگان می‌توانند بدون ارائه مدرک آزمایش یا واکسیناسیون در رویدادهای مهم در برلین شرکت کنند. در نمایشگاه Fruit Logistica در برلین از ۵ تا ۷ آوریل (۱۶ تا ۱۸ فروردین)، بازدیدکنندگان از بیش از ۱۱۵ کشور بلیط خریداری کرده‌اند. با این اخبار از برلین، مطمئناً احساس می‌شود که جهان در حال بازگشت به روزهای قبل از بیماری همه‌گیر جهانی است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید