رویداد رونمایی هواوی P50 در اروپا ۲۹ مهر برگزار می‌شود

رویداد رونمایی هواوی P50 در اروپا 29 مهر برگزار می‌شود

هواوی یک رویداد جهت رونمایی از محصول (های) جدید خود، ۲۱ اکتبر  (۲۹ مهر) در وین تدارک دیده است که به احتمال زیاد مربوط به رونمایی هواوی P50 خواهد بود. این کنفرانس از ساعت ۱۲:۳۰ بعد از ظهر به وقت ایران شروع می‌شود. میزبان این رویداد آقای درک یو رئیس مرکز اروپای شرقی، شمال اروپا و کانادا، از گروه تجاری ((مشتری هواوی)) معرفی شده است.

رویداد رونمایی هواوی P50 در اروپا ۲۹ مهر برگزار می‌شود - unnamed 2 scaled

هواوی نام محصول (های) خود را که قرار است در ۲۹ مهر عرضه شود را فاش نکرده است، اما دعوتنامه‌ای که از این شرکت منتشر شده، شامل یک گوشی هوشمند است که نشان دهنده اولین عرضه جهانی سری P50 است که در ماه جولای در چین اعلام شد.

در این رویداد انتظار رونمایی هواوی P50 را داریم زیرا طبق گزارشات، امسال تولید سری Mate 50 لغو شده است. با این حال، ممکن است اولین نمایش بین المللی nova 9 که در ۱ مهر وارد بازار می‌شود را نیز شاهد باشیم.رویداد رونمایی هواوی P50 در اروپا ۲۹ مهر برگزار می‌شود - unnamed 1

به سری هواوی P50 برمی‌گردیم که دو مدل P50 و P50 Pro هر دو دارای دوربین اصلی ۵۰ مگاپیکسلی هستند، اما نسخه معمولی از تراشه Snapdragon 888 استفاده می‌کند، در حالی که نسخه Pro دارای تراشه Kirin 9000 است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید