هوآوی میت 50 پرو با طراحی ناچ همراه می‌شود

هوآوی میت 50 پرو با طراحی ناچ همراه می‌شودهوآوی سری میت 50 را در ۶ سپتامبر (۱۵ شهریور)  معرفی خواهد کرد و نشت مشخصات کلیدی در حال افزایش است. با‌توجه به عکس‌های لو رفته از یک پوشش شیشه‌ای محافظ، انتظار داریم هوآوی میت 50 پرو دارای یک بریدگی عریض، حداقل به اندازه میت 20 پرو باشد. 

محافظ هوآوی میت 50 پرو

هوآوی میت 50 پرو با طراحی ناچ همراه می‌شود - gsmarena 003 ۱در حال حاضر خبرنگار معتبر چینی Digital Chat Station می‌گوید که صفحه جلویی دارای یک “صفحه منحنی 1.5K” خواهد بود که 1.5K اصطلاحی است که در چین به اشتباه برای نمایشگرهایی که بین QHD (به اشتباه نام 2K نامیده می‌شود) و FullHD استفاده می‌شود.

لازم به ذکر است که اولین گوشی هوشمند موجود در بازار با چنین صفحه‌نمایشی، Redmi K50 Ultra با وضوح ۲۷۱۲ در ۱۲۲۰ پیکسل بود.

هوآوی میت 50 پرو با طراحی ناچ همراه می‌شود - gsmarena 002 ۱سری میت 40 نیز با نسبت صفحه‌نمایش و رزولوشن غیرعادی پیکسل عرضه شد اما این بار انتظار داریم که سری جدید گوشی‌های میت بلندتر باشند بدون اینکه عریض‌تر شوند. تنها هشت روز تا معرفی رسمی باقی مانده است و امیدواریم در این مدت اطلاعات بیشتری در مورد سری Mate 50 بدانیم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید