ساعت Watch GT Runner هوآوی ۲۶ آبان رونمایی می شود

ساعت Watch GT Runner هوآوی 26 آبان رونمایی می شودشرکت هوآوی در نظر دارد طی رویداد Smart Life از چند محصول جدید رونمایی کند و از جمله آنها باید به ساعت Watch GT Runner اشاره کرد.

طبق پوسترهای تیزری تبلیغاتی این ساعت یک گزینه اسپرت بوده که می‌تواند ویژگی‌هایی را برای ورزشکاران به دنبال داشته باشد. همانطور که از نام آن پیداست، ساعت Watch GT Runner برای دوندگان حرفه‌ای طراحی شده است. روی قاب یک متن “Sport-Lap” حک شده و داده‌هایی مانند شاخص قدرت دویدن، سرعت، ضربان قلب و مسافت را ردیابی می‌کند.

ساعت Watch GT Runner هوآوی شیک و پرامکانات

ساعت Watch GT Runner هوآوی 26 آبان رونمایی می شوداین گجت پوشیدنی هوآوی دارای صفحه نمایش دایره‌ای است و و انتظار عملکرد ۱۰۰ درصد بهتر GPS نسبت به قبل را داریم. به گفته Why Lab، این اولین ساعت هوشمند است که دارای طراحی آنتن شناور خواهد بود. از موقعیت یابی دقیق 5 ستاره با فرکانس دوگانه پشتیبانی کرده و موقعیت یابی دقیق در سطح پیست ماراتن را ارائه می‌دهد.

ناگفته نماند که سیستم عامل ساعت Watch GT Runner از نوع HarmonyOS است. نام واچ GT Runner ماه گذشته در سایت گواهی بلوتوث SIG مشاهده شد. این گجت دارای بلوتوث 5.2 خواهد بود و احتمالا دارای سخت افزاری مشابه Watch GT3 است. اطلاعات بیشتری موجود نیست و باید تا 26 آبان منتظر ماند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید