هوآوی Watch D، قابلیت سنجش فشارخون به کمک یک بند دارد

قابلیت سنجش فشارخون هوآوی Watch D به کمک یک بند انجام می گیرد

پوشیدنی‌های هوشمند هر روز ویژگی‌های مرتبط با سلامتی را به کار می‌گیرند، و پس از اینکه چندین شرکت ECG را به ساعت‌های خود آوردند، سامسونگ تصمیم گرفت یک گام فراتر رفته و از طریق یک سنسور کوچک، یک دستگاه اندازه‌گیری فشار خون را به Watch3 بیاورد. حال به نظر رسیده هوآوی Watch D این قابلیت را به شکلی متفاوت مورد استفاده قرار می‌دهد.

Huawei Watch D will measure blood pressure with a special attachable strap  - GSMArena.com news

طبق گزارش‌ها، هواوی با Watch D آینده خود یک گام فراتر می‌رود تا به تنهایی خوانش دقیق BP را ارائه دهد. طبق ویدیویی راهنمای کاربر فاش شده، این پوشیدنی دارای یک وسیله جانبی بادی است که در داخل بند قرار می‌گیرد. از دو سایز مختلف بند پشتیبانی می‌کند که از طریق پین به ساعت و با دکمه‌های لاستیکی به بند متصل می‌شوند.

هوآوی Watch D با قابلیت منحصربفرد

Huawei Watch D official teaser confirms Class II medical device  certification for blood pressure and ECG measurements - NotebookCheck.net  News

برای به دست آوردن یک خوانش واضح، باید در یک موقعیت خاص بنشینید و بازوی ساعت را با شانه مقابل لمس کنید و با خود ابزار پوشیدنی تماسی نداشته باشید.

طبق گزارش‌ها، Watch D با ۳۲ مگابایت رم و ۴ گیگابایت فضای ذخیره سازی عرضه می‌شود. می‌توان آن را از طریق بلوتوث به گوشی یا هدفون متصل کرد. منابع برچسب قیمتی ۲۹۹۸ یوان را پیشنهاد می‌کنند که ۴۷۰ دلار است، و متاسفانه جزئیات بیشتری در کار نیست.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید