ساعت هوشمند عجیب هوآوی!

هوآویهمانقدر که هدفون‌های بی سیم می‌توانند راحت باشند، معمولاً باید یک کیف برای حمل کردن و شارژ آن‌ها استفاده کنید. آیا ترجیح نمی‌دهید جیبتان را آزاد کنید؟

اگر شما فکر می‌کنید حمل و نقل هدفون‌های بی‌سیم سخت است هوآوی هم مانند شما فکر می‌کند. همانطور که The Register اشاره می‌کند، برند چینی ساعت هوشمند Watch Buds را به نمایش گذاشته است که شامل هدفون‌هایی است که زیر صفحه ساعت آن‌ها را شارژ می‌کنید.

 

ساعت هوشمند هوآوی با هدفون‌های بی‌سیم داخلش

برای دریافت جزئیات رسمی باید منتظر بمانیم زیرا این شرکت یک رویداد زمستانی را که برای امروز برنامه ریزی شده بود به تعویق انداخته است، اما در حال حاضر سرنخ هایی در مورد نحوه عملکرد این طراحی عجیب و غریب وجود دارد. هوآوی سنترال عکس‌هایی را به دست آورده است که نشان می‌دهند هدفون‌ها به بخش زیر صفحه می‌چسبند و زمانی که ساعت بسته می‌شوند در شیارهایی که برایشان در نظر گرفته شده قرار می‌گیرند.

طراحی شبیه به سری Watch GT است که با بدنه فولادی و بند چرمی کامل شده است و ظاهراً سیستم عامل هارمونی او اس روی ساعت نصب شده. در حالی که مشخصاتی در دسترس نیست، نباید خیلی تعجب آور باشد که اگر باتری‌ای بزرگ برای ساعت در نظر گرفته شده باشد زیرا ساعت باید هم خودش و هم بادزها را شارژ کند.

مشخص نیست که هوآوی چه زمانی به طور رسمی Watch Buds را معرفی خواهد کرد و همچنین مشخص نیست که کدام کشورها آنها را دریافت خواهند کرد. با توجه به وضعیت نامطلوب هواوی، قطعاً روی برخی بازارها مانند ایالات متحده حساب نمی‌کنیم.

یک دیدگاه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید