Huawei Watch 4 از مواد زیرکن (Zircon) و ارتباطات ماهواره‌ای استفاده خواهد کرد

سری Huawei Watch 3 دو سال پیش عرضه شد. به نظر می‌رسد این شرکت در حال آماده شدن برای معرفی نسل جدید ساعت‌های هوشمند خود یعنی Huawei Watch 4 باشد که احتمالاً طراحی جالبی خواهد داشت. در این ساعت از مواد زیرکن (Zircon) استفاده خواهد شد.

همچنین Huawei Watch 4 اولین ساعت هوشمندی خواهد بود که از قابلیت‌های ارتباطی ماهواره‌ای استفاده می‌کند. قابلیتی که تبدیل به یک مکمل هیجان‌انگیز برای دنیای گجت‌های پوشیدنی می‌شود.

Huawei Watch 4

متریال خاص Huawei Watch 4 چیست؟

Huawei Watch 4 دارای ماده زیرکن منحصر به فردی در اطراف صفحه خود است. زیرکن به دلیل دوام و مقاومت بالا در برابر افزایش و گسترش ترک شناخته می‌شود. این ماده چهار برابر سخت‌تر از فولاد است و با گذشت زمان کهنه نمی‌شود، و این اطمینان را به ما می‌دهد که ساعت طراحی زیبای خود را برای مدت طولانی حفظ می‌کند. انتظار می‌رود هواوی از این ماده در نسخه پریمیوم Watch 4 بهره ببرد و آن را به یک محصول گران‌قیمت در بازار تبدیل کند.

Huawei Watch 4 جدای از طراحی منحصر به فرد، همچنین قرار است انقلابی در نحوه برقراری ارتباطات ما ایجاد کند. این ساعت دارای قابلیت‌های ارتباطی ماهواره‌ای است که به کاربران این امکان را می‌دهد تا بدون اتکا به شبکه تلفن همراه SMS ارسال کنند.

این پیشرفت قابل توجهی خواهد بود، چرا که Huawei Watch 4 را به اولین ساعت هوشمند در این صنعت تبدیل می‌کند که این ویژگی را در خود جای داده است. براساس اخباری که به بیرون درز کرده، Huawei Watch 4 و Watch 4 Pro به ترتیب با کدهای ARC (Arch) و MDS (Medusa) گواهینامه WiFi را دریافت کردند.

در حالی که هوآوی هنوز تاریخ عرضه Watch 4 را اعلام نکرده، اما ما انتظار پیشرفت‌های قابل توجهی نسبت به نسل قبلی داریم.

گنجاندن قابلیت‌های ارتباط ماهواره‌ای و استفاده از مواد زیرکن تنها دو نمونه از ویژگی‌های نوآورانه‌ای است که انتظار می‌رود هواوی با Watch 4 در بازار عرض اندام کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید