گوشی های تاشو هواوی نیمه دوم 2021 با قیمتی ارزان عرضه می‌شوند

گوشی های تاشو هواوی

بنا بر گزارش‌های اخیر، ظاهرا گوشی های تاشو هواوی در حداقل ۳ مدل مختلف برای عرضه با قیمتی ارزان در دست ساخت قرار گرفته و در نیمه دوم سال ۲۰۲۱ عرضه خواهند شد. با گیگ‌تک همراه باشید.

گوشی های تاشو طی دو سال گذشته پیشرفت‌های بسیاری را داشته‌اند و چنان که به نظر می‌رسد، قرار است تا آینده درخشانی را پیش روی خود داشته باشد. با این حال مسئله‌ای که ممکن است تا حدودی مانع پیشرفت این گجت‌ها شود، بدون شک قیمت بالای آن‌ها خواهد بود.

با این حال طبق گزارش‌های اخیر، به نظر می‌رسد که قرار است تا این روال توسط شرکت هواوی شکسته شود. این کمپانی در حال ساخت چند مدل مختلف از گوشی های تاشو است که قیمت آن‌ها از دستگاه‌های سری Mate X ارزان‌تر خواهد بود؛ با این حساب اگر چنین امری عملی شود، مشتریان بسیاری به سمت فروشگاه‌ها برای خرید گوشی های تاشو ارزان قیمت هواوی حرکت خواهند کرد.

همچنین با عرضه گجت‌های تاشو شرکت سامسونگ که با نام‌های گلکسی Z Flip 2 و Z Fold 3 به زودی معرفی می‌شوند، این احتمال می‌رود که در کنار گوشی های تاشو هواوی تعداد این نوع دستگاه‌ها به ۷ میلیون واحد برسد. این در حالی است که سال گذشته تعداد کل گوشی‌های تاشو عرضه شده در جهان ۲.۸ میلیون واحد بوده است.

به هر حال هنوز شرکت هواوی هیچ اطلاعاتی را درباره این دستگاه‌ها، نام آن‌ها یا مشخصات فنی آن منتشر نکرده‎‌است، اما اگر قیمت آن‌ها خیلی پایین و مقرون به صرفه باشد، قطعا دو گوشی گلکسی Z Fold 3 و موتو Razr 5G به دردسر بزرگی برای رقابت فروش خواهند افتاد!

منبع: GSM Arena

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید